Reklama

Pomóż zakupić Sanockim Wodniakom jachty klasy Omega

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Sanoccy Wodniacy ZHP

Pomóż zakupić Sanockim Wodniakom jachty klasy Omega - Zdjęcie główne

foto Sanoccy Wodniacy ZHP

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Sanoccy Wodniacy to harcerze zrzeszeni w 19 Sanockiej Wodnej Drużynie Harcerskiej oraz w Harcerskim Klubie Wodnym. W ostatnim czasie pojawiła się możliwość zakupu jachtów klasy Omega – w dobrym stanie technicznym, z pełnym wyposażeniem. Każdy jacht kosztuje 5000 zł. Ich pozyskanie pozwoli wodniakom poprawić jakość szkolenia żeglarskiego – więcej harcerzy będzie mogło być równocześnie na wodzie i w ten sposób uczyć odpowiedzialności i troski o innych.

Jachty będą przechowywane w ośrodku ZHP Berdo w Myczkowcach i udostępniane harcerzom za darmo. Będą się oni nie tylko uczyć żeglować, ale dbać również o naszą wspólną własność - konserwować jachty i przeprowadzać naprawy. Wszystko to odbywa się pod okiem instruktorów, którzy zajęcia prowadzą jako wolontariusze. 

Żeglarstwo to nie tylko wspaniały sposób na spędzanie wolnego czasu. To również kuźnia charakterów. To nauka cierpliwości, odwagi, odpowiedzialności i pracy zespołowej. Wreszcie to miejsce, w którym kształtują się zdolności przywódcze. Najlepsze jest to, że te wszystkie rzeczy uczone są w najbardziej naturalny i skuteczny sposób – w praktyce. Na tym właśnie skupiają się nasze wodne drużyny i klub.

Nasi harcerze – młodzi ludzie w wieku od 7. do 18. lat, przez cały rok szkolą się, pełnią służbę na naszej bazie, uczą się być dobrymi, odpowiedzialnymi ludźmi. 

Na pewno rzuciły Wam się w oczy nasze marynarskie mundury – na sanockich uroczystościach, podczas służby, na zbiórkach w terenie, lub nasze żagle na Zalewie Myczkowieckim. Niestety, sanockich wodniaków jest wielu, a miejsc na jachtach mało. 

Dlatego zwracamy się do Was z apelem: pomóżcie nam zdobyć skrzydła!

Oto nr konta do wpłat:

34 8642 0002 2001 0061 6445 0001

Hufiec Ziemi Sanockiej ZHP

ul. Zielona 39 

38-500 Sanok

W tytule przelewu proszę wpisać „Darowizna na jacht dla wodniaków”

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy