Reklama

Pomóż Dawidowi Radziejewskiemu zebrać środki na rehabilitację

Opublikowano:
Autor:

Pomóż Dawidowi Radziejewskiemu zebrać środki na rehabilitację - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Kto zna Dawida to wie że będzie walczył do końca. Był mistrzem Polski w nordic walking w 2009 roku. Był wicemistrzem świata w mistrzostwach świata w Austrii w 2009 drużynowo.

Chcemy mu bardzo pomoc, dlatego prosimy wszystkich o nagłośnienie sprawy i udostępnienie informacji wśród jak największej liczby osób. Dawid jest człowiekiem zakochanym w naszym regionie. Zajmuje się kolarstwem i plastyką. W wolnych chwilach pracuje jako przewodnik beskidzki.

Dawid Radziejewski, 37 lat


W dniu 7 września 2019 roku w wyniku nieszczęśliwego wypadku samochodowego doznał licznych obrażeń ciała i przerwania rdzenia kręgowego, co spowodowało niedowład od odcinka piersiowego TH1 w dół.

Dawid od tego czasu przebywa w Wojewódzkim Szpitalu w Rzeszowie, najpierw na oddziale traumatologii, a obecnie na oddziale rehabilitacji.

Nie ma czucia w tułowiu, w nogach, uszkodzony ma również nerw wzrokowy, co powoduje brak wyraźnego widzenia na prawe oko, czynności fizjologiczne również odbywają się poza kontrolą.

Ręce i obręcz barkowa pozostają sprawne, ale zostały uszkodzone w wyniku wypadku i przebytej operacji.

Sport, ruch dla Dawida były całym jego życiem, jego pasją, jego pracą zawodową i stylem bycia …..

Mimo przeciwności losu, Dawid się nie załamał, nie poddaje się w codziennej walce, uparcie ćwiczy i walczy o każdą minutę rehabilitacji, każdy ruch wciąż się uśmiechając.

Dawid zakwalifikował się do przyjęcia na Oddział rehabilitacji do Polskiego Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Votum w Krakowie, w którym dzienny wymiar rehabilitacji jak i zastosowanego sprzętu będzie znaczny szerszy niż w ramach NFZ. Miesięczny koszt takiej rehabilitacji 21 500 zł
Zbieramy na 3 miesięczną rehabilitację Dawida.

Dzięki takim zabiegom Dawid ma szanse na odzyskanie samodzielności życia codziennego, poruszania się, w przyszłości podjęcia pracy i po prostu bycia osobą niezależną.

❤️❤️❤️ Za każdą wpłatę dziękujemy z całego serca. ❤️❤️❤️

Wpłaty można dokonać  ►►TUTAJ 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE