Reklama

Pomoc dla rodziny z Golcowej

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W styczniu tego roku pożar sadzy w kominie sprawił sporo problemów rodzinie z Golcowej. Dzięki pomocy innych, komin wymieniono, a dach domu prowizorycznie załatano. Jednak to nie koniec problemów rodziny. Dach wymaga wymiany, co przekracza możliwości finansowe państwa z Golcowej.

Wielkie nieszczęście dotknęło rodzine z Golcowej (w tym dziewczynek w wieku 6 lat, 4, 2, 1.). 24.01.2020r. doszło do pożaru - zapaliła się sadza w kominie. Dzięki wcześniejszej pomocy ludzi dobrej woli, komin został wymieniony. Dach za to został prowizorycznie załatany (który jest z eternitu). W związku z tym państwo Gromek pragną wymienić dach, gdyż podczas ulew zalewa im łazienke oraz strych. Jednak wymiana dachu przerasta możliwości rodziny. Utrzymują się z pensji Pana Piotra oraz z dodatków, z pomocy społecznej. Ponadto do dnia dzisiejszego państwo Gromek, mieszkają w tym domu, który ma uszkodzony dach. W związku z powyższym zwracamy się do ludzi dobrej woli, o wsparcie dla tej rodziny, nawet symboliczną złotówką. 

Dziękuję za pomoc!

 

Z poważaniem

Albert Pleśniak 

Prezes Fundacji Dobre Jutro

 

Zrzutkę na pomoc dla rodziny z Golcowej możecie zasilić TUTAJ

lub dokonać wpłatę na konto Fundacji Dobre Jutro: 63 1140 2004 0000 3502 7894 3630  z dopiskiem: "Pomoc dla rodziny z Golcowej"

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE