Reklama

Polskie cudo

Opublikowano:
Autor:

Polskie cudo - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Miesięcznik National Geographic Traveler wyłoni "7 Nowych Cudów Polskich". Naszym kandydatem do tytułu jest Skansen w Sanoku.

Organizatorzy wybierali do głosowania po dwa obiekty z każdego województwa. Podkarpacie reprezentują sanocki skansen oraz Szlak Kulinarny Podkarpackie Smaki.

Udział w konkursie polega na zagłosowaniu na wybraną atrakcję turystyczną i odpowiedzi na pytanie "Dlaczego właśnie to miejsce powinno wygrać?".

Głosować można raz w ciągu doby za pośrednictwem strony internetowej www.7cudow.national-geographic.pl.

 Głos będzie ważny po akceptacji regulaminu serwisu przez uczestnika konkursu oraz wskazaniu swojego adresu e-mail, imienia i nazwiska, telefonu oraz kodu pocztowego.

Głosy w konkursie można oddawać do 30 sierpnia.

Dla osób głosujących przewidziane są atrakcyjne nagrody.

 

Sanocki skansen

Park Etnograficzny w Sanoku to największe muzeum na wolnym powietrzu w Polsce. Jego położenie na prawym brzegu Sanu u podnóża Gór Sanocko-Turczańskich dobrze odzwierciedla warunki naturalne Podkarpacia.

Na terenie 38 ha pokazana jest kultura polsko-ukraińskiego pogranicza, na terenie którego mieszkali  Bojkowie, Łemkowie, Pogórzanie i Dolinianie. W muzeum zlokalizowano ponad 100 obiektów budownictwa drewnianego z okresu od XVII do XX wieku, które są w pełni urządzone.

Zachęcamy do głosowania w konkursie!

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE