Reklama

Polska Noc Kabaretowa 2018

Opublikowano:
Autor:

Polska Noc Kabaretowa 2018  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Poznaliśmy zwycięzców konkursu, w którym do wygrania były pojedyncze bilety na Polską Noc Kabaretową w Sanoku.

Impreza zaplanowana jest na 22 kwietnia w Arenie Sanok.

Na scenie pojawią się: Kabaret Moralnego Niepokoju, Marcin Daniec, Ireneusz Krosny, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Nowaki oraz Igor Kwiatkowski.

Polska Noc Kabaretowa to coroczne widowisko rozrywkowe, które od lat w każdym z kilkudziesięciu miast Polski zbiera kilka tysięcy fanów rozrywki na najwyższym poziomie.

- Ponownie zaskoczymy Was składem artystów, którzy zasilą w tym roku szeregi niezwykłej Ekipy PNK i zupełnie nowym programem złożonym z premierowych skeczy, które rozbawią was do łez - zapewniają organizatorzy. - Na przekór stereotypom pokażemy, że Polacy potrafią świętować z pompą i na wesoło. Niemal cztery godziny nieprzewidywalnych zwrotów akcji, zaskakujących puent i wspólnego świętowania wraz z czołówką polskiego kabaretu. Autorem scenariusza Zabawy Stulecia jest Robert Górski. Siódmą już edycję Polskiej Nocy Kabaretowej poprowadzi po raz pierwszy Kabaret Moralnego Niepokoju.

Warunkiem otrzymania biletu było zebranie czterech oryginalnych kuponów wyciętych z Korso Gazety Sanockiej i dostarczenie ich do redakcji do 12 marca do godz. 16.

Wśród szczęśliwców znaleźli się: Krzysztof Orłowski z Komańczy, Grażyna Kurpiel z Posady Zarszyńskiej, Angelika Mielecka ze Strachociny, Andrzej Adamowski z Sanoka, Stanisław Dąbrowski z Sanoka oraz Iwona Orłowska z Komańczy.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i zapraszamy po odbiór nagród do naszej redakcji (Sanok, ul. 3-go Maja 23).

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE