Reklama

Policja przypomina o przestrzeganiu obowiązujących obostrzeń

Opublikowano:
Autor:

Policja przypomina o przestrzeganiu obowiązujących obostrzeń - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Policjanci apelują, aby przestrzegać przepisów sanitarnych. Zadbajmy o siebie i innych. Nie zapominajmy, że wszystkie ograniczenia i obostrzenia mają na celu ochronę życia i zdrowia.

Policjanci kontrolują przestrzeganie obowiązujących zasad i ograniczeń w walce z koronawirusem. W związku ze wzrostem zachorowań na COVID-19 jakie odnotowano w ostatnich tygodniach, funkcjonariusze przypominają o konieczności bezwzględnego przestrzegania obostrzeń, które obecnie obowiązują. Wszystkie ograniczenia mają na celu ochronę życia i zdrowia.


Naszym wspólnym celem jest zapobieganie i ograniczenie rozprzestrzenienia się koronawirusa. Dlatego policjanci przypominają mieszkańcom o zagrożeniach związanych pandemią oraz interweniują wobec osób, które nie stosują się do obowiązujących restrykcji.

Pamiętajmy, że obowiązujące ograniczenia oraz nakazy, mają na celu ochronę zdrowia i życia nas wszystkich. Dlatego bądźmy odpowiedzialni, stosujmy się do zaleceń sanitarnych i dbajmy o siebie nawzajem. Przypominamy też, że w przypadku naruszenia przepisów wprowadzonych w związku z walką z koronawirusem policjant może nałożyć mandat lub skierować wniosek o ukaranie do sądu, a także powiadomić inspektora sanitarnego.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE