Reklama

Podziękowania Starosty Sanockiego na zakończenie roku szkolnego

Opublikowano:
Autor:

Podziękowania Starosty Sanockiego na zakończenie roku szkolnego - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Starosta sanocki Stanisław Chęć podziękował i pogratulował pracownikom oświaty oraz uczniom za rok szkolny 2018/2019.

Szanowni Państwo

Dyrektorzy Szkół i Placówek Oświatowych,

Nauczyciele, Wychowawcy
i Pracownicy Obsługi,

Drodzy Uczniowie !

 

Z okazji zakończenia roku szkolnego 2018/2019 wszystkim Uczniom, Nauczycielom, Wychowawcom, Rodzicom, Pracownikom Szkół i Placówek Oświatowych gratuluję pomyślnego zakończenia roku.

Okres nauki szkolnej jest czasem zdobywania wiedzy i umiejętności umożliwiających kształcenie na dalszych etapach edukacji. Zdobyta wiedza będzie przydatna w życiu i pomoże osiągnąć wyznaczone cele, szczególnie w tych dziedzinach, które w dzisiejszych czasach budzą szczególne zainteresowanie.

Nauczyciele i Wychowawcy dzięki swoim umiejętnościom pedagogicznym i fachowej wiedzy, pomagali uczniom poznawać świat i zdobyć wiadomości niezbędne w drodze ku dorosłości. Wszystkim im dziękuję za rzetelność, wytrwałość, zaangażowanie oraz solidną i sumienną pracę.

Uczniom serdecznie gratuluję dobrych wyników w nauce, wspaniałych osiągnięć i życzę dalszych sukcesów, które staną się Waszym udziałem 
w przyszłości.

Niech okres wakacji będzie czasem udanego i bezpiecznego wypoczynku, życzę dużo słońca, niezapomnianych wrażeń oraz interesujących podróży.

Z poważaniem

Stanisław Chęć

Starosta Sanocki

Sanok, dnia 19 czerwca 2019 r.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE