Reklama

Podsumowanie roku 2018 - Rafał Jasiński

Opublikowano:
Autor:

Podsumowanie roku 2018 - Rafał Jasiński  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Fundacja Czas Nadziei

W roku 2018 wśród podopiecznych fundacji znalazło się kilkoro nowych dzieci, dorosłych jak i całych rodzin. Cieszy mnie entuzjazm wolontariuszy i wielu dobrych ludzi, którzy chcą pomagać innym. Dzięki tym ludziom udało się udzielić pomocy wielu rodzinom. Jednak, każde nowe zgłoszenie, każda osoba potrzebująca pomocy, to z jednej strony wyzwanie lecz z drugiej smutek.

Mijający rok niestety nie przyniósł pozytywnych zmian w opiece zdrowotnej w Polsce. Wciąż musimy ratować ludzkie życie zbierając pieniądze od „zwykłych” ludzi. NFZ nie refunduje leczenia kilku naszych podopiecznych. Zbieramy fundusze na zakup bardzo drogiego sprzętu medycznego, który jest refundowany tylko w małej części. Płacimy ogromne pieniądze za leczenie za granicą. Koszty codziennej rehabilitacji są niewyobrażalne i nieosiągalne dla większości rodzin.

Życzyłbym sobie, a przede wszystkim chorym, niepełnosprawnym i wszystkim potrzebującym pomocy, żeby to zmieniło się w Nowym Roku. Plany Fundacji Czas Nadziei na Nowy Rok 2019? Nie poddamy się i jak dotąd nie zostawimy nikogo bez pomocy. W dalszym ciągu będziemy całą naszą pracę opierać na wolontariacie i nieodpłatnej służbie ludzi o dobrych sercach.

Przy tej okazji dziękuję wszystkim, którzy angażują się w pracę na rzecz podopiecznych naszej fundacji oraz tym, którzy w minionym roku wsparli nas w naszych działaniach.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE