Reklama

Podstacja Bieszczadzkiego Pogotowia Ratunkowego w Nozdrzcu otrzymała nowy ambulans

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W Nozdrzcu, 2 czerwca odbyło się uroczyste oddanie ambulansu medycznego dla podstacji Bieszczadzkiego Pogotowia Ratunkowego SPZOZ w Sanoku oraz przekazanie do użytkowania nowo wybudowanej wiaty na karetkę i odremontowanych pomieszczeń dla zespołu ratownictwa.

– Nowy ambulans z napędem 4x4 przystosowany jest do trudnych, górzystych terenów, które zabezpiecza zespół ratownictwa medycznego z podstacji w Nozdrzcu. Dojazd do pacjentów w takich miejscowościach, jak: Izdebki, Huta Poręby, Siedliska, Ulucz czy Wesoła niejednokrotnie jest dla zespołów ratownictwa medycznego dużym wyzwaniem, dlatego ambulans z napęd 4x4 w znaczny sposób ułatwi dotarcie do pacjenta, a co za tym idzie, udzielenie szybszej pomocy medycznej.

– mówi Beata Pieszczoch, dyrektor BPR SPZOZ w Sanoku.

Kolejnym powodem do świętowania było przekazanie przez gminę Nozdrzec odremontowanych pomieszczeń dla ratowników medycznych i wybudowanej wiaty dla karetki, która zabezpieczy ambulans przed niekorzystnym działaniem czynników atmosferycznych oraz ułatwi wyjazd w warunkach zimowych.

 

Wspólne działania samorządowców Gminy Nozdrzec i Bieszczadzkiego Pogotowia Ratunkowego SPZOZ w Sanoku są przykładem dobrej współpracy, której nadrzędnym celem jest zapewnienie jak najwyższego bezpieczeństwa zdrowotnego mieszkańców tego regionu.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy