Reklama

Podpatrując przyrodę

Opublikowano:
Autor:

Podpatrując przyrodę - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Taką nazwę miała zorganizowana wystawa fotografii autorstwa Stanisława Koniecznego, której wernisaż miał miejsce 3 marca w Młodzieżowym Domu Kultury w Sanoku.

Stanisław Konieczny to fotograf niezwykły, który swoimi pracami oczarował  miłośników fotografii. Jego zdjęcia to zniewalające pejzaże, elementy przyrody oraz  jej detale. Z kropli wody bądź plastra miodu Konieczny potrafi wydobyć zaskakujące piękno. O swojej pasji mówi z niespotykaną skromnością, a na pytanie, dlaczego fotografuje przyrodę, odpowiada: - Przyroda jest dla mnie czymś nieodgadnionym, zawsze zaskakuje.

Artysta w czasie spotkania udzielił kilku porad zgromadzonym w MDK-u amatorom fotografii.

- Zdjęcie trzeba zrobić natychmiast, nie wolno długo się zastanawiać, bo tylko wtedy jest ono dobre - tłumaczył. - Nie trzeba mieć drogiego sprzętu. Zdjęcie można wykonać telefonem. Tak naprawdę ważny jest punkt widzenia i moment.
Konieczny zdradził, że fotografować zaczął na studiach.

- Nigdy nie czytałem żadnych książek fotograficznych, a jedynie podpatrywałem prace innych znakomitych twórców - mówi.

Pan Stanisław nie poprawia swoich zdjęć, co w dzisiejszych czasach, w dobie tak zaawansowanych technologii jest dość zaskakujące. Może dlatego jego fotografie są tak ujmujące i prawdziwe.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE