Reklama

Podkarpacie. Bezpieczna droga do szkoły [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Jak co roku policjanci ustrzyckiej komendy w ramach akcji „Bezpieczna droga do szkoły” przypominają o podstawach prawidłowego poruszania się po drogach.

Kolejnym etapem działań prowadzonych przez policjantów są spotkania z dziećmi i młodzieżą o charakterze profilaktyczno-edukacyjnym na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym. 


 

 

Za funkcjonariuszami pierwsze z takich spotkań. Policjanci przekazali dzieciom i młodzieży Szkoły Podstawowej w Lutowiskach informacje dotyczące ich bezpieczeństwa.


Uczniowie dowiedzieli się jak prawidłowo i bezpiecznie poruszać się po drogach, jak bezpiecznie przejść przez ulicę oraz jak ważne jest używanie elementów odblaskowych, które są widoczne z daleka dla kierowców i znacznie zwiększają bezpieczeństwo pieszych poruszających się po zmroku.

 

Pamiętajmy jednak, że największa odpowiedzialność nadal spoczywa na rodzicach. To oni w szczególności muszą pamiętać o bezpieczeństwie dzieci, które po raz pierwszy będą na co dzień korzystać z drogi. Policjanci apelują do rodziców, aby uczyli swoje pociechy odpowiedzialności i bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE