Reklama

Podejrzane BMW nie wyjechały z Polski

Opublikowano:
Autor:

Podejrzane BMW nie wyjechały z Polski - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W miniony weekend, funkcjonariusze SG z przejścia granicznego w Korczowej zatrzymali dwa pojazdy marki BMW. Przeprowadzona kontrola samochodów na kierunku wyjazdowym z Polski dała podstawy do uzasadnionego podejrzenia, że auta te pochodzą z przestępstwa.

W sobotę (14 grudnia) do odprawy granicznej na wyjazd z Polski pojazdem marki BMW X5 stawiła się 40- letnia obywatelka Ukrainy. Pojazd był zarejestrowany na Ukrainie.

W trakcie przeprowadzonej przez funkcjonariuszy Straży Granicznej kontroli ujawniono, że lewe przednie drzwi BMW pochodzą ze skradzionego w Holandii samochodu. Poszukiwany od kilku lat pojazd figurował w europejskich bazach danych. Był też poszukiwany przez Interpol.

Tego samego dnia, również na kierunku wyjazdowym w przejściu granicznym w Korczowej, zatrzymano pojazd kierowany przez 26-letnią Polkę. Kobieta kierowała BMW model  635 na polskich tablicach rejestracyjnych. W trakcie sprawdzeń numerów identyfikacyjnych samochodu stwierdzono ingerencję osób nieuprawnionych w pole numerowe nadwozia. Kobieta twierdziła, że pojazd kupiła w Polsce niedawno i nic nie wie o możliwości jego pochodzenia z przestępstwa.

Obie sprawy do dalszego prowadzenia przejęła Policja.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE