Reklama

Plebiscyt na finiszu

Opublikowano:
Autor:

Plebiscyt na finiszu - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości To już ostatni moment, żeby zagłosować na swoich faworytów. Na Państwa głosy czekamy tylko do środy, 7 czerwca, do godziny 16.

Wyniki ogłosimy 11 czerwca w czasie V Pikniku Rodzinnego organizowanego w Skansenie przez Fundację Czas Nadziei. Zapraszamy o godzinie 16.30.

W tym roku w plebiscycie wzięło udział 19 osób, ale doskonale wiemy, że ludzi zasłużonych dla Sanoka jest znacznie więcej. Mamy nadzieję, że w kolejnej edycji ich grono się powiększy.

Cieszymy się z bardzo dużego zainteresowania naszym konkursem. To miłe, gdy codziennie do redakcji napływają kolejne kupony z Państwa głosami, a pod adresem każdego z kandydatów padają miłe słowa i wyrazy uznania.  

W naszym plebiscycie nie chodzi o wygraną, ponieważ już sama nominacja do konkursu jest dużym wyróżnieniem. Decydując się na jego organizację, chodziło nam przede wszystkim o możliwość zaprezentowania ludzi, którzy w ciszy i bez szukania oklasków pomagają innym. Mamy nadzieję, że nam się to udało, a Państwo dzięki naszym artykułom jeszcze lepiej poznali naszych zwykłych-niezwykłych bohaterów.

Sylwetki kandydatów prezentujemy tutaj: KANDYDACI

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE