Reklama

Plan polowań zbiorowych Koła Łowieckiego BAŻANT w Brzozowie na sezon łowiecki 22/23

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: pixabay

Plan polowań zbiorowych Koła Łowieckiego BAŻANT w Brzozowie na sezon łowiecki 22/23 - Zdjęcie główne

foto pixabay

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości WÓJT GMINY SANOK Wójt Gminy Sanok podaje do publicznej wiadomości plan polowań zbiorowych na terenie Gminy Sanok w sezonie łowieckim 2022/2023 w obwodzie łowieckim nr 175 pk i 165pk Koła Łowieckiego „BAŻANT” w Brzozowie.

Plan polowań Koła Łowieckiego „BAŻANT” w Brzozowie w sezonie łowieckim 2022/2023

 

            Na podstawie art. 42ab ust. 3 ww. ustawy właściciel, posiadacz lub zarządca gruntu, w terminie nie krótszym niż 3 dni przed planowanym terminem rozpoczęcia polowania zbiorowego, może zgłosić sprzeciw do Wójta wraz z uzasadnieniem. W sprzeciwie właściciel, posiadacz lub zarządca gruntu powinien wskazać nieruchomość przez podanie dokładnego adresu, a w przypadku gdyby takiego adresu nie było - numeru działki ewidencyjnej i obrębu.

 

Niniejsze obwieszczenie podaje się do publicznej wiadomości: na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Gminy Sanok, na stronie internetowej Gminy Sanok (https://gminasanok.pl/) oraz w Biuletynie Informacji Publicznej, a także w sposób zwyczajowo przyjęty na terenie miejscowości: Falejówka, Lalin, Pakoszówka, Raczkowa, Strachocina, wchodzących w skład obwodu łowieckiego nr 175 w Gminie Sanok.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy