Reklama

Pierwszy Dzień Otwarty Funduszy Europejskich w Sanoku [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: M. Korzeniowska

Pierwszy Dzień Otwarty Funduszy Europejskich w Sanoku [ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne
Zobacz
galerię
58
zdjęć

Jubileuszowe Dni Otwarte Funduszy Europejskich | foto M. Korzeniowska

Udostępnij na:
Facebook
Wiadomości Dni Funduszy Europejskich to coroczne wydarzenie, które odbywa się w całej Polsce i ma na celu promowanie możliwości finansowania projektów z funduszy europejskich oraz edukację społeczeństwa na temat korzyści wynikających z aktywnego korzystania z tych środków. W tym roku, Dni Funduszy Europejskich odbywają się w Sanoku w dniach od 13 i 14 maja.

W ramach tegorocznej edycji Dni Funduszy Europejskich odbyło się wiele wydarzeń, które były ciekawe i atrakcyjne dla zwiedzających. W każdym z miast, gdzie odbywały się Dni Funduszy Europejskich, organizowane były różnego rodzaju prezentacje i pokazy, które miały na celu pokazanie, jak wykorzystuje się fundusze europejskie w praktyce. Zwiedzający mieli okazję poznać różnorodne projekty, które dzięki funduszom europejskim zostały zrealizowane w ich regionach.

Jednym z najciekawszych wydarzeń, które odbyły się podczas Dni Funduszy Europejskich, był Europejski Piknik w sanockim Skansenie. Piknik ten przyciągnął wiele osób, które chciały wziąć udział w zabawach i konkursach zorganizowanych przez instytucje korzystające z funduszy europejskich. W ramach pikniku odbyły się także pokazy tańca, występy zespołów muzycznych oraz wiele innych atrakcji.

W trakcie Dni Funduszy Europejskich organizowane były również liczne panele dyskusyjne, na których eksperci dzielili się swoją wiedzą na temat funduszy europejskich. Uczestnicy mieli okazję poznać najnowsze trendy i rozwiązania w obszarze finansowania projektów z funduszy europejskich.

Wszystkie wydarzenia organizowane w ramach Dni Funduszy Europejskich miały na celu pokazanie, jakie korzyści przynosi korzystanie z funduszy europejskich. Dzięki nim można bowiem zrealizować wiele ważnych projektów, które przyczyniają się do rozwoju kraju oraz poprawy warunków życia mieszkańców. Wydarzenie to pokazało, że fundusze europejskie są szansą dla Polski i warto z nich korzystać.

Podsumowując, tegoroczne Dni Funduszy Europejskich były pełne radości i atrakcji. Wiele osób odwiedziło różne wydarzenia i miało okazję zobaczyć, jak wiele można zrobić dzięki funduszom europejskim. Dni Funduszy Europejskich to wspaniała okazja do edukacji, integracji oraz promocji polskiej kultury i tradycji.

WRÓĆ DO ARTYKUŁU
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy