Reklama

Pierwsze miejsce dla Patryka Oberc i Korso Sanockiego w konkursie Local e-Journalism Awards 2022 [ZDJĘCIA,WIDEO]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Dziś (wtorek, 7 marca) w Warszawie odbyła się w warszawskim Campusie Google uroczysta gala i wręczenie nagród w konkursie Local e-Journalism Awards 202. Pierwsze miejsce w kategorii "Zdjęcie z drona" powędrowało do Patryka Oberc z Korso Sanockiego.

Patryk Oberc otrzymał pierwsze miejsce w kategorii "Zdjęcie z Drona" za fotografie Złote serpentyny. Ujęcie pokazuje piękno serpentyn w jesiennej odsłonie, uchwycone z góry, z drona. 

- Jestem strasznie zaskoczony i jest mi niezmiernie miło. Chciałbym bardzo podziękować szanownemu jury oraz mojej redakcji Korso Sanockie 

- powiedział Patryk Oberc po odebraniu nagrody i statuetki na scenie w Warszawie. 


Oprócz Patryka nominowane w kategorii LOKALNY PORTAL DO 150 TYS. UŻYTKOWNIKÓW nominowane były nasze portale należące do grupy AWR Korso - wbieszczady.pl, korsosanockie.pl i Korso24.

Jury przyznało nagrody w dziewięciu kategoriach. Na konkurs wpłynęło kilkaset prac, które oceniało jury w składzie: Mirosław Pęczak – przewodniczący jury (Polityka), Bartosz Węglarczyk (onet.pl), Paweł Nowacki (Digital Flow), Marek Miller (Google), Elżbieta Jachymczak (Business Intelligence), Katarzyna Kozłowska (Fakt i fakt.pl), Waldemar Śliwczyński (Kwartalnik Fotografia), Mariusz Forecki (artysta, fotograf) i Witold Bereś (Kraków i Świat)

W zeszłym roku w kategorii portal lokalny do 150 tys. użytkowników, spośród wielu portali, jury ostatecznie nominowało pięć z nich. Główna nagroda trafiła do korsokolbuszowskie.pl.

- To dla nas ogromne wyróżnienie i motywacja do dalszej pracy. Mimo że działamy na niewielkim obszarze (powiat kolbuszowski liczy ponad 62 tys. mieszkańców) staramy się, aby lokalnych treści w naszym serwisie znalazło się jak najwięcej. Co więcej, niezwykle cieszy nas to, że korsokolbuszowskie.pl stawiane jest w kraju jako przykład świetnie prowadzonego portalu lokalnego, który z miesiąca na miesiąc odnotowuje coraz więcej odsłon

- mówiła wówczas Joanna Serafin, redaktor naczelna portalu.

Głównym Mecenasem i sponsorem Konkursu był Google News Initiative, sponsorami nagród w kategoriach są: Adrino Mobile sp. z o.o. Waytogrow sp. z o.o. Arcus SA Spółdzielcza Mleczarnia Spomlek. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE