Reklama

Partnerska współpraca

Opublikowano:
Autor:

Partnerska współpraca - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Gmina Sanok od lat finansowo wspiera realizację inwestycji powiatowych. I nie ograniczają się one tylko do poprawy infrastruktury na drogach gminnych.

Gmina w wymierny sposób wspiera realizację inwestycji i remontów na drogach powiatowych i wojewódzkich. Samorząd gminy na przestrzeni ostatnich pięciu lat przekazał powiatowi sanockiemu blisko dwa miliony złotych. Współpraca ta przynosi wymierne efekty. 

Gmina w tym roku podjęła uchwały wspierające inwestycje powiatu sanockiego w wysokości 324 tysięcy złotych. Pozwoli to na poprawę stanu technicznego blisko dwóch kilometrów drogi powiatowej Sanok-Liszna oraz na budowę chodników w miejscowościach Trepcza, Sanoczek i Kostarowce.

– Współpraca pomiędzy naszymi samorządami od lat układa się dobrze. Efektami są kilometry wyremontowanych dróg czy wybudowanych chodników. Każdy samorząd ma swoje zadania i problemy przy ograniczonych budżetach, ale zdajemy sobie sprawę, że wspierając powiat czy województwo, realizujemy inwestycje ważne dla naszych mieszkańców – podsumowuje Anna Hałas, wójt gminy Sanok.

Więcej w 33 numerze Korso Gazeta Sanocka

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE