Reklama

Pamiętasz Marysię, która odnalazła swoich biologicznych rodziców? Zobacz ich pierwsze spotkanie! [VIDEO]

Opublikowano:
Autor:

Pamiętasz Marysię, która odnalazła swoich biologicznych rodziców? Zobacz ich pierwsze spotkanie! [VIDEO] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Maria Rzeźnik to wrocławianka, która sześć miesięcy temu otrzymała wiadomość, że została adoptowana. Kiedy tylko się o tym dowiedziała - zaczęła szukać swoich biologicznych rodziców. Ślady prowadziły do jednego z podkarpackich miast, do Rzeszowa.

Ma 23 lata i kilka miesięcy temu dowiedziała się, że rodzice, z którymi mieszka niemal całe życie, nie są jej biologicznymi rodzicami.

- Dowiedziałam się o tym od mamy adopcyjnej. Okazało się, że babcia, którą w dzieciństwie odwiedzałam, jest moją biologiczną babcią. Nazywa się Teresa Suszyńska i jest ze Lwowa - opowiedziała nam Maria.

Marii udało się odnaleźć biologiczną rodzinę! Wszystko to dzięki wsparciu grupy na Facebooku, która zajmuje się poszukiwaniem biologicznych rodzin.
Ślady dobrze ją pokierowały, bo mieszkają oni w Rzeszowie. Maria po pierwszej rozmowie z rodzicami biologicznymi była bardzo wzruszona. Do tej pory rozmawiała z nimi tylko telefonicznie. Obie strony uznały, e przyszedł moment na spotkanie na żywo. Do takiego spotkania doszło w środę 6 listopada. Marysi towarzyszyła ekipa z TVN. 

Zobacz jak padli sobie w ramiona  ►►TUTAJ 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE