Reklama

Paka dla zwierzaka. Wesprzyj bezdomne psy i koty

Opublikowano:
Autor:

Paka dla zwierzaka. Wesprzyj bezdomne psy i koty - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Fundacja Bieszczadzka Organizacja Ochrony Zwierząt w Ustrzykach Dolnych zainicjowała akcję "Świąteczna paka dla psiaka i kociaka".

Akcja jest zarejestrowaną zbiórką charytatywną karmy dla zwierząt, prowadzoną na obszarze powiatu sanockiego, bieszczadzkiego i leskiego.

Od 5 listopada do 24 grudnia będzie możliwość pozostawienia w wybranych punktach  karmy, która po rozliczeniu zbiórki zostanie przekazana do okolicznych schronisk i przytulisk. Do akcji przyłączyło się wiele sklepów, obiektów publicznych i szkół. Podsumowaniem będzie otwarta impreza happeningowa połączona z koncertami artystów, podczas której organizatorzy oficjalnie przedstawią efekty zbiórki. Dodatkowo po nowym roku w szkołach, które włączyły się w akcję, będą przeprowadzone prelekcje z udziałem specjalistów i żywych zwierząt.

Więcej informacji o przedsięwzięciu można znaleźć na stronie internetowej fundacji (www.booz.org.pl), stronie internetowej akcji (w trakcie tworzenia), akcji na Facebooku i stronie fundacji na Facebooku.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE