Reklama

Oszczędzają na najbliższych. Alimenciarze i alimenciarki z Podkarpacia

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: poszukiwani.policja.pl

Oszczędzają na najbliższych. Alimenciarze i alimenciarki z Podkarpacia - Zdjęcie główne

foto poszukiwani.policja.pl

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Podkarpacka policja poszukuje aż 100 osób za niepłacenie od co najmniej trzech miesięcy zasądzonych alimentów. Zobacz ich twarze, a w tej grupie są również i kobiety.

Publikujemy zdjęcia osób poszukiwanych przez podkarpacką policję w związku z art. 209§1 Kodeku Karnego. Obowiązek alimentacyjny ciąży na rodzicach wobec dziecka, które nie jest jeszcze w stanie samodzielnie się utrzymać, chyba że dochody z majątku dziecka wystarczają na pokrycie kosztów jego utrzymania i wychowania. Sytuacja ta dotyczy również dzieci pełnoletnich, które pomimo osiągnięcia pełnoletności nie mają możliwości samodzielnego utrzymywania się. Wszystko zależy od stanu zdrowia oraz chęci dalszego kształcenia.

ZOBACZ TAKŻE:

- Kto uchyla się od wykonania obowiązku alimentacyjnego określonego co do wysokości orzeczeniem sądowym, ugodą zawartą przed sądem albo innym organem albo inną umową, jeżeli łączna wysokość powstałych wskutek tego zaległości stanowi równowartość co najmniej trzech świadczeń okresowych albo jeżeli opóźnienie zaległego świadczenia innego niż okresowe wynosi co najmniej 3 miesiące, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

Dane pochodzą z policyjnej bazy danych z dnia 4 czerwca, godzina 13. (...) CZYTAJ DALEJ>>

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy