Reklama

Oświadczenie Centrum Medyczne "MEDYK" w związku z wpisem posła Jońskiego na Twitterze

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: archiwum

Oświadczenie Centrum Medyczne "MEDYK" w związku z wpisem posła Jońskiego na Twitterze - Zdjęcie główne

foto archiwum

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Poseł Dariusz Joński wczoraj na Twitterze opublikował stwierdzenie: " Prywatny podmiot -„Medyk” w Rzeszowie otrzymał z RARS do 8 kwietnia ponad 230 000 dawek szczepionek! Znacie drugi taki podmiot prywatny w kraju?" Poniżej oficjalne oświadczenie Centrum Medycznego Medyk w tej sprawie.

Oświadczenie CM Medyk 28.04.2021

Oświadczenie CM Medyk

 

Sprzeciw wobec fabrykowania kolejnych nieprawdziwych informacji dotyczących programów szczepień.

 

W związku z kolejnymi nieprawdziwymi informacjami, jakie podane zostały przez Pana Posła Dariusza Jońskiego zamieszczonymi na jego profilu na Twitterze, a które bez weryfikacji powielają kolejne media i osoby, informujemy, że: do dnia 8 kwietnia (data, którą podaje Pan Poseł) CM Medyk otrzymało poniżej 125 000 dawek szczepionek, a nie jak podaje Pan Poseł 230 000 dawek. Ponadto uzupełniamy, że nie szczepimy wyłącznie osób będących mieszkańcami Rzeszowa. Szczepienia prowadzimy na terenie całego województwa podkarpackiego, gdzie CM Medyk ma blisko 100 punktów szczepień.

Szczepimy w domach osób obłożnie chorych, w wielu peryferyjnych gminach, w miejscach, gdzie nikt nie chciał się tego podjąć. Jesteśmy obecnie najlepiej skontrolowanym podmiotem w Polsce. Trwa kontrola NFZ. Zakończyła się u nas kontrola Sanepidu. Kontrolowała nas również Rządowa Agencja Rezerw Strategicznych i podkreślamy, że żadnych niezgodności nie wykazano. Od początku naszych szczepień byliśmy zmuszeni zutylizować tylko 11 szczepionek!

Podkreślamy, że CM Medyk jest firmą skuteczną i przede wszystkim apolityczną. Centrum Medyczne Medyk po raz kolejny wzywa do zaprzestania produkowania i szerzenia nieprawdziwych informacji. Fake newsy, które fabrykują niektóre osoby publiczne, a które powielane są następnie przez media, podważają i negatywnie wpływają na cały proces szczepień. Zawsze udzielamy wyczerpujących informacji mediom oraz upoważnionym podmiotom i wystarczy chęć i dobra wola, aby takie informacje pozyskać i sprawdzić.

 

Zarząd i Dyrekcja CM Medyk


Centrum medyczne odniosło się do poniższego wpisu posła Jońskiego:

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy