Osława Zagórz niespodziewanie przegrywa z Pakoszówką w A klasie [FOTO]

Wiadomości Mimo przewagi gospodarzy od początku spotkania i stwarzanych szans (Rachwał), to goście niespodziewanie zdobywają bramkę w 13 minucie po błędzie kapitana miejscowych.Sytuację "oko w oko" z bramkarzem wykorzystał jeden z graczy Victorii.

VIII kolejka A klasy:

Osława Zagórz - Victoria Pakoszówka 0-1 (0-1)

Mecz rozpoczęła minuta ciszy ku pamięci niedawno zmarłego kierownika i wiceprezesa Osławy, Stanisława Kowalczyka.

W grę Osławy wdał się niepotrzebny chaos, płynnej grze nie pomagały też trudne warunki boiskowe.

Gospodarze przebudzili się dopiero w drugich 45 minutach, znacznie podkręcając tempo. Nie dopisywało im jednak wyraźnie szczęście. Na przeszkodzie stawały słupki, poprzeczki lub świetne interwencje bramkarza gości. Pakoszówka szukała swoich szans w kontrach i niektóre z nich mogłyby zakończyć się kolejnymi trafieniami, gdyby nie dobrze dysponowany w bramce Osławy Mindur.

Osława przegrywa niespodziewanie 0-1 i to goście sięgają po komplet punktów. W następną niedzielę drużyna z Zagórza zagra w Lesku z tamtejszą Sanovią.

• Nelson Polańczyk - Płowce/Stróże Małe 3-3

W tabeli prowadzi Bukowianka Bukowsko z 19 pkt. w 8 meczach, przed Wiki Sanok z 18 pkt. w 7 spotkaniach, Górnikiem Strachocina - 16 pkt. w 8 meczach i Osławą Zagórz - 14 pkt. w 8 meczach.