Reklama

Opłata za śmieci uzależniona od zużycia wody? XLVI sesja Rady Miasta Sanoka VIII kadencji

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: archiwum

Opłata za śmieci uzależniona od zużycia wody? XLVI sesja Rady Miasta Sanoka VIII kadencji - Zdjęcie główne

foto archiwum

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Przewodniczący Rady Miasta Sanoka, Andrzej Romaniak zawiadamia o XLVI sesję Rady Miasta Sanoka VIII kadencji.

Sesja odbędzie się w sali herbowej Urzędu Miasta Sanoka  dnia 30 września 2021 r. godz. 900 porządek posiedzenia:

 

 1. Otwarcie posiedzenia.
 2. Powołanie sekretarza.
 3. Zapoznanie Rady z porządkiem sesji.
 4. Informacja Przewodniczącego o złożonych interpelacjach.
 5. Sprawozdanie Komisji z działalności między sesjami.
 6. Sprawozdanie Burmistrza Miasta z działalności między sesjami.
 7. Rozpatrzenie wniosku Burmistrza Miasta dot. zmiany uchwały budżetowej na rok 2021, z ewentualnym podjęciem uchwały w tej sprawie.

 8. Rozpatrzenie wniosku Burmistrza Miasta dot. zmiany uchwały w sprawie uchwalenia wieloletniej prognozy finansowej Miasta Sanoka na lata 2021-2038, z ewentualnym podjęciem uchwały w tej sprawie.
 9. Rozpatrzenie wniosku Burmistrza Miasta w sprawie wyrażenia zgody na wydzierżawienie nieruchomości w drodze bezprzetargowej stanowiącej działkę ewidencyjną 195/4 o pow. 0,0072 ha obr. Dąbrówka na rzecz dotychczasowego dzierżawcy, z ewentualnym podjęciem uchwały w tej sprawie.
 10. Rozpatrzenie wniosku Burmistrza Miasta w sprawie obciążenia służebnością przesyłu gazu na rzecz Polskiej Spółki Gazownictwa Sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie nieruchomości stanowiącej własność Gminy Miasta Sanoka położonej w Sanoku obr. Olchowce oznaczonej jako działki nr 455 i 456, z ewentualnym podjęciem uchwały w tej sprawie.
 11. Rozpatrzenie wniosku Burmistrza Miasta w sprawie sprzedaży w drodze przetargu nieruchomości gruntowej niezabudowanej stanowiącej własność Gminy Miasta Sanoka położonej w Sanoku obr. Dąbrówka oznaczonej jako działka nr 2612/1 o pow. 1.0464 ha, z ewentualnym podjęciem uchwały w tej sprawie.

 12. Rozpatrzenie wniosku Burmistrza Miasta w sprawie sprzedaży w drodze przetargu nieruchomości gruntowej stanowiącej własność Gminy Miasta Sanoka położonej w Sanoku obr. Śródmieście oznaczonej jako działki nr 1540/5 o pow. 0.0370 ha, 1540/8 o pow. 0.0585 ha, 778/8 o pow. 0.0002 ha, ewentualnym podjęciem uchwały w tej sprawie.
 13. Rozpatrzenie wniosku Burmistrza Miasta w sprawie sprzedaży w drodze bezprzetargowej prawa własności nieruchomości położonych w Sanoku obr. Wójtowstwo oznaczonych jako działka nr 81/5 o pow. 0.0021 ha i działka nr 86/5 o pow. 0.0039 ha na rzecz właściciela nieruchomości przyległej oznaczonej jako działka nr 84/1, ewentualnym podjęciem uchwały w tej sprawie.
 14. Rozpatrzenie wniosku Burmistrza Miasta w sprawie zamiany nieruchomości oznaczonych jako działki nr 912/4 o pow. 0.0045 ha, 912/11 o pow. 0.0039 ha własność Gminy Miasta Sanoka na działkę nr 588/7 o pow. 0.0007 ha stanowiąca własność osoby fizycznej, z ewentualnym podjęciem uchwały w tej sprawie.

 15. Rozpatrzenie wniosku Burmistrza Miasta w sprawie przystąpienia do sporządzenia MPZP terenu położonego w dzielnicy Dąbrówka i Zatorze m. Sanoka o nazwie „RONDO KONOPNICKIEJ”, z ewentualnym podjęciem uchwały w tej sprawie.
 16. Rozpatrzenie wniosku Burmistrza Miasta w sprawie przystąpienia do scalenia i podziału nieruchomości położonych w Sanoku obr. Dąbrówka w rejonie ul. Kruczej, z ewentualnym podjęciem uchwały w tej sprawie.
 17. Rozpatrzenie wniosku Burmistrza Miasta w sprawie zaliczenia niektórych dróg na terenie miasta Sanoka do kategorii dróg gminnych, z ewentualnym podjęciem uchwały w tej sprawie.
 18. Rozpatrzenie wniosku Burmistrza Miasta w sprawie utworzenia Klastra Energii Sanocka Dolina Wodorowa, z ewentualnym podjęciem uchwały w tej sprawie.
 19. Rozpatrzenie wniosku Burmistrza Miasta w sprawie Wieloletniego programu gospodarowania mieszkaniowym zasobem Gminy Miasta Sanoka w latach 2021-2025, z ewentualnym podjęciem uchwały w tej sprawie.
 20. Rozpatrzenie wniosku Burmistrza Miasta w sprawie zasad wynajmowania lokali wchodzących w skład mieszkaniowego zasobu Gminy Miasta Sanoka, z ewentualnym podjęciem uchwały w tej sprawie.

 21. Rozpatrzenie wniosku Burmistrza Miasta w sprawie przekazania projektu Regulaminu dostarczania wody i odprowadzenia ścieków na terenie Gminy Miasta Sanoka do organu regulacyjnego, z ewentualnym podjęciem uchwały w tej sprawie.
 22. Rozpatrzenie wniosku Burmistrza Miasta w sprawie zasad i trybu przeprowadzenia konsultacji w przedmiocie zmiany granic pomiędzy miastem Sanok a gminą Sanok polegającej na włączeniu w granice miasta Sanoka obszaru ewidencyjnego Bykowce, obszaru ewidencyjnego Zabłotce oraz części obszaru ewidencyjnego Trepcza, z ewentualnym podjęciem uchwały w tej sprawie.
 23. Rozpatrzenie wniosku Burmistrza Miasta w sprawie przyznania prawa do używania herbu miasta Sanoka przez Stowarzyszenie „Jednostka Strzelecka 2210”, z ewentualnym podjęciem uchwały w tej sprawie.
 24. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Statutu Miasta Sanoka.

 25. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w Statutach Dzielnic Miasta Sanoka.
 26. Informacja Burmistrza Miasta Sanoka o możliwości zmiany sposobu naliczania opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi tj. z metody uzależnionej od liczby osób zamieszkujących daną nieruchomość na metodę uzależnioną od ilości zużytej wody z danej nieruchomości.
 27. Sprawozdanie Prezesa Sanockiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Mieszkaniowej Sp z o.o. za 2020 rok.
 28. Sprawozdanie Prezesa Sanockiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp z o.o. za 2020 rok.
 29. Sprawozdanie Dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sanoku za 2020 rok.
 30. Wolne wnioski i zapytania.
 31. Zamknięcie obrad.
 

Przewodniczący Rady Miasta

   Andrzej Romaniak

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy