Reklama

Oliwia Konieczna z Jasionowa młodą Villas

Opublikowano:
Autor:

Oliwia Konieczna z Jasionowa młodą Villas - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Niespełna dziesięcioletnia Oliwia Konieczna z Jasionowa pod Brzozowem wystąpi w wielkim koncercie poświęconym Violetcie Villas.

Projekt Re Stars to Tribute... to seria koncertów na cześć niezapomnianych artystów, w których udział biorą soliści z całej Polski. Celem jest wyłonienie talentów i złożenie muzycznego hołdu wielkim i nieobecnym już piosenkarzom. 12 i 13 maja w Kinie Kijów w Krakowie odbędzie się koncert upamiętniający Violettę Villas (w osiemdziesiątą rocznicę urodzin artystki). Najmłodszą piosenkarką w koncercie będzie Oliwia, uczennica czwartej klasy szkoły podstawowej w Jasionowej. Mała artystka ma za sobą już wiele występów i sukcesów.

– O castingu dowiedziałam się od pani Moniki Brewczak, prowadzącej zespół "Soul" Sanok, do którego zostałam gościnnie zaproszona, aby nagrać płytę z utworami patriotycznymi oraz teledysk "Egzekucja w Markowej" – mówi Oliwia. – W moim wieku trudno jest mówić o zainteresowaniu utworami pani Violetty Villas. "List do Matki" jest utworem, który wykonam na koncercie, jest to jeden z najpopularniejszych i najpiękniejszych, moim zdaniem, utworów tej piosenkarki. W ramach przygotowań do występu staram się po prostu jak najczęściej ćwiczyć. Śpiew jest moim hobby i pasją, którą staram się rozwijać. Poza śpiewem, który jest na pierwszym miejscu w moim życiu - uwielbiam sport i plastykę. Moim marzeniem jest wystąpić na ogromnej scenie u boku sławnych artystów. Bardzo chciałabym, aby mój śpiew dawał szczęście innym – dodaje dziewczynka.

Radości nie kryje mama małej piosenkarki.

– Przyznam, że jesteśmy w szoku, nie spodziewałyśmy się takiego wyróżnienia – mówi pani Edyta, mama Oliwii. – Villas uważana jest za diwę polskiej sceny muzycznej. Kobieta obdarzona niezwykłym głosem, dlatego z jej repertuarem nie każdy piosenkarz może sobie poradzić. Tym bardziej cieszy sukces naszej Oliwci. Na casting 18 stycznia w Krakowie zgłosiło się wiele osób, rozpiętość wiekowa była ogromna, najstarszymi uczestnikami były osoby po siedemdziesiątym roku życia.

- Oliwia to świetnie zapowiadający się młodziutki głos, który zaskakuje słuchaczy ciepłą, wręcz nietypową dla dziecka barwą - mówi Monika Brewczak, dyrygentka, założycielka zespołu "Soul Sanok. -  Gdy Oliwia wychodzi na scenę, nikt nie spodziewa się  tego, co zaraz usłyszy, gdyż dojrzała barwa jej głosu zupełnie zaskakuje i jakby nie pasuje do tej delikatnej dziesięcioletniej dziewczynki.

Do udziału w koncercie zorganizowano dwa castingi, w drugim, w który udział wzięła Oliwia Konieczna, stawiło się ponad 70 uczestników. Ostatecznie wyłoniono 11 solistów, dziesięć pań i jednego mężczyznę, wśród szczęśliwców znalazła się podopieczna zespołu "Soul".

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE