Reklama

Od 1 września zmiany odpraw pojazdów na przejściach granicznych z Ukrainą

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: SG

Od 1 września zmiany odpraw pojazdów na przejściach granicznych z Ukrainą - Zdjęcie główne

foto SG

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Od 1 września wprowadzone zostaną zmiany organizacyjne odpraw pojazdów w ruchu towarowym w przejściach granicznych z Ukrainą.

Informujemy, że w okresie od 1 września do 30 listopada 2022 roku pojazdy ciężarowe o dopuszczalnej masie całkowitej nieprzekraczającej 7,5 tony będą odprawiane wyłącznie w drogowych przejściach granicznych z Ukrainą:

Budomierz – Hruszew

Krościenko – Smolnica

Zosin – Ustiług

Dołhobyczów – Uhrynów

Tym samym odprawy pojazdów ciężarowych o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 7,5 tony będą możliwe wyłącznie na drogowych przejściach granicznych:

Korczowa – Krakowiec

Medyka - Szeginie

Dorohusk - Jagodzin

Hrebenne – Rawa Ruska

W przypadku przewozu towarów podlegających kontroli Państwowej Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa (PIORiN), Państwowej Inspekcji Weterynaryjnej (PIW), Państwowej Inspekcji Sanitarnej (PIS) i Inspekcji Jakości Handlowej Produktów Rolno-Spożywczych (IJHARS) – kontrole prowadzone są na dotychczasowych zasadach w wyznaczonych zgodnie z obowiązującymi przepisami punktach kontroli granicznej. 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy