Reklama

Nóżka, Scelina i Kozłowski - premierowe spotkanie w Autorskiej

Opublikowano:
Autor:

Nóżka, Scelina i Kozłowski - premierowe spotkanie w Autorskiej - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości 18 września w księgarni Autorska odbędzie się pierwsze, premierowe spotkanie autorskie z autorami książki "Zanim wyjedziesz w Bieszczady".

Tym razem gościć będziemy nie jednego, a aż trzech autorów! Odwiedzi nas dwóch najsłynniejszych leśników w Polsce – Kazimierz Nóżka i Marcin Scelina oraz wybitny kulturoznawca Maciej Kozłowski. - zapowiada księgarnia Autorska, organizator spotkania

 

Opis książki:

Czy na pewno chcesz rzucić wszystko i wyjechać Bieszczady?

Dwóch najsłynniejszych leśników w Polsce i kulturoznawca konfrontują nasze wyobrażenia o krainie studenckich wypadów, hipisów i dzikiej natury z prawdziwym obrazem Bieszczadów – obszaru wysiedleń, zapomnianej wojny domowej, uciekinierów politycznych, watah wilków, ciekawskich niedźwiedzi i surowych praw natury. Poznajemy losy pustelników, PRL-owskich watażków, dezerterów rodzinnych i ludzi chcących uciec przed miastem do lasu zatopionego w dymie kopcących retort.

Autorzy zabierają nas w prawdziwe Bieszczady. Zarówno te, które są obiektem naszych marzeń o zielonej enklawie, jak i do miejsca, o którym nie mieliśmy pojęcia. Zanim ruszymy w Bieszczady, rzuciwszy wszystko na zawsze lub tylko na chwilę, powinniśmy je poznać.

 

 

Zapraszamy 18 września o 18:00 do księgarni "Autorska" w Galerii Sanok.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE