Reklama

Nowy radiowóz Hyundai Tucson w Medyce

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: KMP Przemyśl

Nowy radiowóz Hyundai Tucson w Medyce - Zdjęcie główne

foto KMP Przemyśl

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Policjanci z Komisariatu Policji w Medyce otrzymali wczoraj nowy samochód. Oznakowany Hyundai Tucson jest już do dyspozycji mundurowych. Jego zakup był możliwy dzięki wsparciu lokalnych samorządów, a także dzięki środkom pochodzącym z Urzędu Marszałkowskiego w Rzeszowie oraz z Programu Modernizacji Policji na lata 2017-2020.

Wczoraj, oznakowany radiowóz Hyundai Tucson trafił do policjantów z Komisariatu Policji w Medyce. Zakup samochodu był możliwy dzięki środkom przekazanym przez Urząd Gminy w Medyka oraz Urząd Gminy Stubno na Fundusz Wsparcia Policji w ramach podpisanych porozumień. Środki te pozwoliły na sfinansowanie części kosztów zakupu radiowozu. Pozostałe środki pochodzą z Urzędu Marszałkowskiego w Rzeszowie oraz z Programu Modernizacji Policji na lata 2017-2020.

Auto będzie wykorzystywane w codziennej służbie przez dzielnicowych dla zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańcom .

Dofinansowanie zakupu pojazdu do Komisariatu Policji w Medyce jest wynikiem dobrej współpracy i zrozumienia potrzeb służby. Z lokalnymi samorządami Policja współpracuje na wielu płaszczyznach. Wspólnie przygotowywane i realizowane są również przedsięwzięcia o charakterze prewencyjno - edukacyjnym, których głównym adresatem są dzieci i młodzież, ale również dorośli i ludzie starsi co znacząco przekłada się na poprawę bezpieczeństwa mieszkańców powiatu.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy