Reklama

Reklama

Nowy numer Korso Gazety Sanockiej już w sprzedaży

Opublikowano: 4 kwietnia 2018 19:54
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Korso Gazeta Sanocka 14/2018

A w nim spora dawka ciekawych artykułów, m. in.:

Tyle cierpienia i znieczulica

Cisna. Środek dnia roboczego, w pobliżu dorośli, dzieci, spacerowicze. W centralnym miejscu przez kilkanaście godzin konał lis. Obojętność świadków i części służb, dezinformacja oraz bagatelizowanie zagrożenia - takie zachowania przerażają!

Sanoczanie przeciwni więzieniu
Z internetowej ankiety przeprowadzonej na Facebooku przez Demokratów Ziemi Sanockiej wynika, że 78 procent sanoczan jest przeciwnych budowie więzienia w mieście.

Kwiatowa i Młynarska do remontu
Mieszkańcy zniszczonych ulic na Wójtostwie mogą liczyć na ich rewitalizację.

Dziury po kolana a otwarcie Centrum tuż - tuż
Henryk Maksymik, sołtys Pastwisk, pojawił się w imieniu mieszkańców na marcowej sesji Rady Powiatu Sanockiego, aby zaapelować do radnych i zarządu o długo wyczekiwany remont drogi.

Kłopotliwy budżet obywatelski
Na lutowej sesji rady miasta do burmistrza Tadeusza Pióro wpłynęła interpelacja trzech radnych w sprawie niewłaściwej realizacji inwestycji w ramach budżetu obywatelskiej z 2017 roku na osiedlu Błonie.

Modernizacja dróg
Wartość dofinansowania na modernizację bieszczadzkich dróg wynosi 1,45 mln euro.

Bieszczady we łzach

W ostatnim czasie straciliśmy dwie znane bieszczadzkie osobistości. Odeszli od nas Ryszard Szociński i Krzysztof Sygnecki.


Własność (nie)prywatna
Spór pomiędzy prywatnym właścicielem z Myczkowa a gminą Soliną ostatecznie jest nierozwiązany. Wprawdzie pracownicy gminy wraz z leśniczym wytyczyli od nowa szlak, omijając prywatny grunt, ale o zadośćuczynieniu nikt nie chce rozmawiać.


Autobus bez kierowcy
W gminie Zagórz dowozem dzieci do szkół zajmuje się firma prywatna. Stało się tak po tym, jak z pracy z powodów finansowych zrezygnował kierowca gimbusa. Nie wszyscy są zadowoleni z zaistniałej sytuacji.


Problemy alkoholowe w gminie
Do komisji rozwiązywania problemów alkoholowych w Zagórzu w 2017 roku wpłynęło 27 nowych wniosków o objęcie leczeniem odwykowym. To o sześć więcej niż w 2016. Siedemnaście spraw przesłano do sądu rejonowego.


Pomniki do zmiany
W Sanoku z Placu Harcerskiego zniknął niedawno pomnik wdzięczności Armii Czerwonej. W Lesku taki pomnik stoi nadal, choć w stanie ruiny, w reprezentacyjnym punkcie miasta. Tymczasem usunięcie tego typu "pamiątek" to obowiązek prawny, niezależny od czyjejkolwiek osobistej oceny historii.

Od rykowiska do rykowiska

Na co dzień pracuje jako sekretarz w Urzędzie Gminy Zarszyn. Jednak pracy za biurkiem nie traktuje jak swojego powołania. Gdy nadchodzi weekend, wyrusza do lasu, bo do szczęścia wystarczy mu sztucer i kilkugodzinna wędrówka wśród drzew, w pogoni za zwierzyną. Andrzej Piotrowski w tym roku świętuje 35 lat bycia myśliwym.

Ponadto sport, krzyżówka, poradniki, horoskop , kultura i historia.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.