Reklama

Nowy numer Korso Gazety Sanockiej już w kioskach

Opublikowano:
Autor:

Nowy numer Korso Gazety Sanockiej już w kioskach - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Przeczytacie w nim m.in.:

Walka z żywiołem
Prawie 20 tysięcy osób bez prądu, ponad 60 interwencji straży, 12 zdarzeń drogowych - tak przedstawia się bilans ostatniego weekendu. Silny wiatr i spowodowane przez niego burze śnieżne wywołały paraliż. Poszkodowani mogą starać się o bonifikaty.

 

 

Kierownik traci stanowisko
Zarząd powiatu sanockiego odwołał Marcina Marcinkowskiego z funkcji kierownika Centrum Integracji Społecznej w Sanoku. Mężczyzna sprzeciwia się takiej decyzji i zapowiada walkę na drodze sądowej.

Nie pieszczą się z MDK

Młodzieżowy Dom Kultury do likwidacji? Takie rewelacje pojawiły się kilka dni temu na jednym z portali społecznościowych. Propozycja padła na posiedzeniu komisji oświaty, kultury i turystyki w starostwie powiatowym. 

W Bieszczadach schodzą lawiny
49 interwencji w październiku i listopadzie, blisko 300 w ciągu roku – tak przedstawia się bilans pracy goprowców. To o wiele więcej niż w roku ubiegłym, a przed ratownikami najtrudniejsze miesiące pracy – sezon zimowy.

Bilet na igrzyska

Piotr Michalski wygrał rywalizację w zawodach Pucharu Świata w łyżwiarstwie szybkim w Salt Lake City. Uzyskany wynik premiuje go na wyjazd na Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Pjongczang!

Imponująco, ale już nie tak drogo
W tym roku sanocki magistrat na świąteczne oświetlenie wyda niewiele ponad 11 tysięcy zł. To prawie o 100 tysięcy mniej niż w roku ubiegłym, a mimo to Sanok w świątecznej szacie nadal czaruje.

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE