Reklama

Nowy kompleks lekkoatletyczny

Opublikowano:
Autor:

Nowy kompleks lekkoatletyczny - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości USTRZYKI DOLNE. Gmina Ustrzyki Dolne otrzymała dotację w wysokości ponad miliona złotych na budowę kompleksu lekkoatletycznego.

– Kompleks powstanie w miejscu istniejącej już bieżni żużlowej. Całość będzie wyposażona zgodnie z Certyfikatem IAAF. Wniosek obejmuje m.in. budowę czterotorowej treningowej bieżni lekkoatletycznej o długości 400 metrów z odcinkiem sześciotorowym do biegów na krótkich dystansach. Oprócz tego powstanie m.in. skocznia do skoku w dal, skocznia do skoku wzwyż oraz rzutnia do pchnięcia kulą – czytamy na stronie internetowej UG Ustrzyki Dolne. Kompleks wyposażony będzie również w profesjonalny zestaw pomiaru czasu, wyczynowe bloki startowe, płotki wyczynowe, pałeczki sztafetowe, teleskopowy stojak do skoku wzwyż oraz poprzeczkę, a także cały zestaw kul o różnych średnicach i masach. W projekcie zastosowana będzie nawierzchnia poliuretanowa z natryskiem strukturalnym.

Kompleks ma być gotowy w 2020 roku. Dotacja została udzielona przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. Całkowity koszt inwestycji to ponad dwa miliony złotych.

 

 

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE