Reklama

Nowy chodnik i przejście dla pieszych w Tyrawie Wołoskiej

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Dobiegają końca prace przy przebudowie drogi powiatowej nr 2220 R Mrzygłód - Tyrawa Wołoska w km 8+884 - 8+986 w miejscowości Tyrawa Wołoska.

– Realizowana przez Powiat Sanocki inwestycja przewiduje wykonanie wyniesionego przejścia dla pieszych oraz jego oznakowanie pionowe i poziome, powstanie chodnika po prawej i lewej stronie drogi oraz wykonanie odcinka rowu krytego w miejscu projektowanego chodnika.

– wylicza Stanisław Chęć, starosta sanocki.

 

Prace mają na celu zwiększenie bezpieczeństwa pieszych, a szczególnie dzieci uczęszczających do Szkoły Podstawowej w Tyrawie Wołoskiej. Efektem inwestycji będzie także bezpieczne połączenie parkingu znajdującego się po prawej stronie jezdni z terenem przy szkole.

 

Wykonawcą prac jest Firma Usługowo – Handlowo – Transportowo – Budowlana Tomasz Biłas z Ropienki. Wartość inwestycji wynosi 337 127,24 zł. Zadanie zostało dofinansowane z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy