Reklama

Nowy burmistrz i rada miasta zaprzysiężeni: Matuszewski: "Nie zawiodę"

Opublikowano:
Autor:

Nowy burmistrz i rada miasta zaprzysiężeni: Matuszewski: "Nie zawiodę" - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości - Dochowam wierności prawu, a powierzony mi urząd będę sprawować tylko dla dobra publicznego i pomyślności miasta - tak brzmiały słowa ślubowania, które Tomasz Matuszewski, nowy burmistrz Sanoka złożył podczas pierwszej sesji nowej kadencji.

Tomasz Matuszewski zabrał głos zaraz po złożeniu ślubowania. Rozpoczął od złożenia podziękowań byłemu burmistrzowi i radzie miasta.

- Wysoko cenię sobie pracę poprzedników, gratuluję podjętych decyzji wymagających odwagi i dalekosiężnego spojrzenia i decyzji, które mam nadzieję, będą dalej rozwijać nasze miasto - powiedział Tomasz Matuszewski.

Podkreślił, że wybór sanoczan padł na kandydata niezależnego, który "władzę ma sprawować ponad podziałami polityczny, co więcej, który będzie różnice i podziały niwelował mając na względzie przede wszystkich wspólną pracę dla rozwoju Sanoka i jego mieszkańców".

- Jestem burmistrzem niezależnym i będę o tym pamiętał ponieważ do tego zobowiązują mnie zaufanie i mądrość wyborców - podkreślił.

W końcowych słowach zwrócił się do radnych.

- Podejmujemy wspólnie niełatwą i niezwykle odpowiedzialną pracę. Zostaliśmy obdarzeni zaufaniem przez mieszkańców Sanoka. Powierzono nam stery miasta na najbliższe pięć lat. Obiecuję tego zaufania nie zawieść. Wierzę, że państwa intencje i motywacje do pracy w radzie są tożsame z moimi. Dlatego zwracam się o integrację i współpracę ponad interesami partyjnymi - zakończył.

Zapewnił, że swoje obowiązki będzie wykonywał "uczciwie i rzetelnie".

- Złożyliśmy ślubowanie, daliśmy słowo, a słowa wypowiedziane w Sali Herbowej niechaj mają swoją wagę i niech będą naznaczone uczciwością i odpowiedzialnością - zakończył nowy burmistrz.

Razem z nim ślubowanie złożyło 21 radnych.

Tomasz Matuszewski (KWW Łączy Nas Sanok) będzie rządził miastem przez najbliższe pięć lat. Na stanowisku zastąpi Tadeusza Pióro (PiS), który przez ostatnie cztery był gospodarzem miasta.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE