Reklama

Nowe połączenie z Sanoka do Cisnej

Opublikowano:
Autor:

Nowe połączenie z Sanoka do Cisnej - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Od poniedziałku, 27 lipca, podróżni wybierający się w Bieszczady, mogą dojechać do Cisnej autobusem.

– Zachęceni sukcesem wakacyjnych pociągów turystycznych relacji Sanok - Łupków - Sanok, uzupełniamy je o autobusowy komponent, umożliwiający podróżowanie (z przesiadką w Nowym Łupkowie) na trasie Sanok - Cisna – Sanok – mówi Jerzy Zuba, radny powiatu sanockiego. – Uatrakcyjnienie dotychczasowej oferty stało się możliwe dzięki Gminie Cisna, która dołączyła do grona partnerów projektu na rzecz poprawy dostępności komunikacyjnej Bieszczadów współtworzonego przez Powiat Sanocki, Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego, Gminę Komańcza oraz Gminę Zagórz.

 

Uruchomienie wakacyjnego pociągu okazało się strzałem w dziesiątkę. Tylko w ciągu pierwszych 12 dni z oferty przewozowej skorzystało blisko 1200 pasażerów. Turyści i mieszkańcy chętnie wybierają przejazd w Bieszczady koleją ze względu na komfort jazdy, niskie ceny biletów oraz możliwość przewożenia rowerów. Pociągi odjeżdżają z Sanoka o godz. 8.40 i 15.54.

Nowe, kolejowo - autobusowe połączenie będzie funkcjonować od poniedziałku do czwartku do 27 sierpnia.

Wakacyjna oferta firmy SKPL Cargo Sp. z o.o. jest uzupełnieniem weekendowego pociągu „Wojak Szwejk” relacji Rzeszów - Medzilaborce (Słowacja) - Rzeszów uruchamianego przez Podkarpacki Zakład POLREGIO sp. z o.o. w Rzeszowie.

Promocji wszystkich pociągów docierających w Bieszczady służy internetowa witryna, na której publikowane są informacje użyteczne dla pasażerów.

ROZKŁAD JAZDY

CENNIK BILETÓW

Opłata za przewóz bagażu, rowerów lub zwierząt wynosi 2 zł za każdą sztukę zabraną przez podróżnego. Zryczałtowana opłata za przejazd Kolejową Komunikacją Autobusową kursującą do Cisnej wynosi 4 zł / os.

 

 

WARTO PRZECZYTAĆ:

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE