Reklama

Nowe autobusy ruszyły

Opublikowano:
Autor:

Nowe autobusy ruszyły - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Na przełomie lipca i sierpnia mury Autosanu opuściły pierwsze autobusy wyprodukowane i sprzedane do Baranowa i Rudy Śląskiej.

Od kwietnia 2016 roku Autosan znajduje się pod zarządem nowego właściciela, którym jest konsorcjum spółek PIT-Radwar i Huta Stalowa Wola, należące do Polskiej Grupy Zbrojeniowej. W ciągu pięciu miesięcy swojej działalności już rozpoczął on realizację pierwszych zamówień. Międzymiastowy autobus Eurolider trafił do Baranowa. Na miejscach siedzących będzie mogło podróżować 39 pasażerów. Z kolei liczba miejsc stojących wynosi 22. Pojazd jest wyposażony w silnik Cummins oraz klimatyzację z indywidualnymi nadmuchami. Środek lokomocji przystosowano także do przewozu dzieci.

Natomiast miejski autobus Sancity 12 LF, który trafi ł do Rudy Śląskiej, wyposażono w monitoring oraz system informacji pasażerskiej. Pojazd ma automatyczną skrzynię biegów i klimatyzację. Spełnia wszelkie warunki do przewozu osób niepełnosprawnych. Posiada 31 foteli pasażerskich i do 80 miejsc stojących.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE