Reklama

"Niezbędnik turystyczny" - Gmina Sanok w projekcie promocji regionu

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Gmina Snaok

"Niezbędnik turystyczny" - Gmina Sanok w projekcie promocji regionu - Zdjęcie główne

foto Gmina Snaok

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości "Niezbędnik turystyczny" ujrzy światło dzienne najprawdopodobniej w czerwcu. Według zapewnień nie będzie to tylko lektura do podróży "palcem po mapie", ale również narzędzie gdzie odnajdziemy inspirację na urlop czy wakacje

Lokalna Grupa Działania Dolina Sanu jest w trakcie realizacji projektu pn. „Niezbędnik Turystyczny” – promocja terytorialna regionu”. Inicjatywa finansowana jest w ramach Poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego PROW na lata 2014-2020 i obejmuje swoim zasięgiem 7 gmin należących do obszaru objętego LSR – LGD „Zielone Bieszczady” tj.: Gmina Lutowiska, Gmina Czarna, Gmina Ustrzyki Dolne, Gmina Olszanica, Gmina Tyrawa Wołoska, Gmina Solina, Gmina Sanok.

 

Chcemy, aby Niezbędnik był wielofunkcyjny tzn. aby był nie tylko miłą lekturą i podróżą „palcem po mapie”, ale też inspiracją urlopową, wakacyjną czy weekendową. 

 

Zakres zadania polega na opracowaniu, wydruku, dystrybucji i publikacji materiałów inf.– promocyjnych pn. „Niezbędnik Turystyczny”. Na folder złożą się opis merytoryczny, dokumentacja fotograficzna i video miejsc ciekawych pod względem historycznym i turystycznym, krótkie formy video dostosowane do wymagań portalów społecznościowych, w tym ujęcia z drona, sferyczne panoramy, tiny planet w postaci plików z możliwością wypalenia na CD.

Na końcu „Niezbędnika Turystycznego” umieszczone zostaną ważne i potrzebne informacje, jak np. numery telefonów alarmowych czy dane kontaktowe Centrów Informacji i Promocji. Zakończenie prac planowane jest na czerwiec br.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy