Niedźwiadki pokonują Toruń w Młodzieżowej Hokej Lidze [FOTORELACJA]

Wiadomości UKS Niedźwiadki MOSIR Sanok wygrały na "Arenie" po bardzo zaciętym meczu z MKS Sokoły Toruń 3-2 w MHL.

Młodzieżowa Hokej Liga:
UKS Niedźwiadki MOSIR Sanok - MKS Sokoły Toruń 3-2 (1-0, 1-1, 1-1)

1-0 Kacper Rocki-Szymon Fus - 7:47
2-1 Szymon Fus-Marcin Sieczkowski-Sebastian Bar - 36:55
3-2 Marcin Dulęba-Yahor Piankrat - 46:32

Strzały: 26-28
Kary: 8-6

Niedźwiadki:
Mateusz Buczek - Jakub Najsarek, Mateusz Koczera; Paweł Pisula, Aleks Radwański, Jakub Szałajko - Sebastian Bar, Kacper Rocki; Yahor Piankrat, Volodymyr Stanko, Marcin Dulęba - Marcin Sieczkowski, Radosław Orzechowski; Piotr Skopiński, Krystian Kopiec, Jakub II Mazur - Michał Starościak, Adrian Dusznik; Łukasz Łyko, Szymon Fus, Dawid Żółkiewicz.
Trener: Krzysztof Ząbkiewicz.

Podopieczni Krzysztofa Ząbkiewicza zagrali bardzo dobre zawody, w bramce pewnie spisywał się Mateusz Buczek. Sanoczanie wyszli na prowadzenie po strzale Kacpra Rockiego w ósmej minucie. Kolejną bramkę zdobył asystujący przy pierwszym trafieniu Szymon Fus, który regularnie grywa w drużynie Ciarko STS w hokejowej ekstraklasie.
O losach spotkania rozstrzygnęła bramka młodzieżowego reprezentanta Polski Marcina Dulęby z 47 minuty. Trudne, wyrównane spotkanie, ale najistotniejsze, że komplet punktów zostaje w Sanoku.