Reklama

"Nie sposób słowami wyrazić naszej wdzięczności". Uroczyste zakończenie roku klas ósmych w Szkole Podstawowej nr 8 w Sanoku [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości "Dziękujemy za te lata wspólnie spędzone, za poświęcony czas, zaangażowanie i wytrwałość. Dziękujemy za dobre słowa, które dodawały nam skrzydeł i pozwalały uwierzyć we własne siły. Dziękujemy za codzienny przykład, jak być mądrym i dobrym człowiekiem" - mówili wzruszeni uczniowie klas ósmych podczas uroczystego zakończenia, które dzisiaj odbyło się w Szkole Podstawowej nr 8 w Sanoku.

Nic bardziej przyjemnego niż uczestnictwo w takich właśnie imprezach. Dlaczego? Jest kilka powodów. Po pierwsze na naszych oczach młodzi ludzie "wyfruwają" z podstawówki i rozpoczynają edukację na wyższym poziomie, czyli stawiają pierwsze poważne kroki w dorosłość. Innym powodem jest ogrom wzruszenia, gdy patrzy się jak przez 8 lat, potrafią się ze sobą zżyć i uczniowie, kadra nauczycieli i rodzice. Dzisiejsze popołudnie było właśnie takie wyjątkowe i pełne wzruszeń. 

Wybiła godzina 17:00 gdy na salę gimnastyczną wszedł uroczyście poczet sztandarowy i odśpiewano Hymn Polski. Dyrektor szkoły, Robert Zoszak powitał zgromadzonych gości i podziękował za wszystkie wspólnie spędzone lata. Podziękował uczniom, nauczycielom oraz rodzicom. Następnie przedstawiciele Rady Rodziców ze swojej strony wyrazili wdzięczność za owocną wieloletnią współpracę oraz złożyli serdeczne życzenia uczniom, życząc im radości, szczęścia, miłości i wielu dalszych sukcesów. 

Następnym punktem programu było wręczenie dyplomów i bonów na zakup dowolnych książek dla wszystkich uczniów, którzy wyróżnili się wyśmienitymi wynikami w nauce. Dyplomy uczniowie odbierali w towarzystwie dumnych rodziców. 

Dyrekcja i grono pedagogiczne doceniło wyniki swoich uczniów w nauce, w sporcie oraz w akcjach na rzecz przyrody i wolontariatu. 

Na koniec odbyła się część artystyczna poprzedzona oczywiście odtańczeniem Belgijki. 

Wszystkim absolwentom serdecznie gratulujemy i życzymy
udanych wakacji a w nowym etapie nauczania samych sukcesów! 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy