Reklama

Najlepsi uczniowie w roku szkolnym 2018/2019

Opublikowano: pon, 17 cze 2019 12:00
Autor:

Najlepsi uczniowie w roku szkolnym 2018/2019 - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Podczas spotkania podsumowującego rok szkolny 2018/2019 w sanockich szkołach średnich miała miejsce miła uroczystość wyróżnienia najlepszych uczniów.

Każdy z dyrektorów osobiście prezentował ich dokonania. Wyróżnienia otrzymali dyplomy i bony upominkowe na zakup książek. które osobiście wręczyli im: Starosta Sanocki – Stanisław Chęć, Wicestarosta Janusz Cecuła i Członek Zarządu Powiatu – Andrzej Chrobak.

Oto Oni – najlepsi w roku szkolnym 2018/2019:

I Liceum Ogólnokształcącego im. Komisji Edukacji Narodowej w Sanoku - Katarzyna Rakoczy.Uczennica klasy 2b, finalistka Ogólnopolskiej Olimpiady Literatury i Języka Polskiego, brała udział w drugim etapie Ogólnopolskiej Olimpiady Biologicznej. Brała udział w wielu konkursach m.in. w: XII Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim im. Rainera Marii Rilkego, czy XVII Ogólnopolskim Konkursie Literackim im. Marii Komornickiej.

Zajęła I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o HIV/AIDS i uzależnieniach

Jej wiersze zostały nagrodzone wyróżnieniem w 21. Międzyszkolnym Konkursie Twórczości Własnej oraz w Konkursie Twórczości Poetyckiej „Świat w oczach dziecka”.

___________________________________________________________________________

II Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej – Curie w Sanoku - Radosław Fedak; laureat XLV Olimpiady Geograficznej ; uczeń klasy 2a.

___________________________________________________________________________

Zespół Szkół nr 1 im. Karola Adamieckiego w Sanoku - Maksymilian Kluska uczeń klasy 2 technikum logistycznego, który ma najwyższą średnią w 5,38. Ponadto jest aktywnym działaczem Samorządu Uczniowskiego i jego przewodniczącym.

___________________________________________________________________________

  • Zespół Szkół nr 2 im. Grzegorza z Sanoka w Sanoku - Kamil Urban - uczeń kl. 1co branżowej szkoły I stopnia.Średnia z ocen na koniec roku szkolnego to 5,1, Jest najlepiej ocenianym praktykantem na praktykach w firmie patronackiej klasy 1co-ADR Polska S.A.. Za jego wzorową postawę na praktykach firma zdecydowała się przyznać Kamilowi nagrodę pieniężną. Jest uczestnikiem projektu "Dostosowanie Oferty Zespołu Szkół nr2 w Sanoku do potrzeb lokalnego rynku pracy" . 
  • Zespół Szkół nr 3 im. Walentego Lipińskiego i Mateusza Beksińskiego w Sanoku - Marcin Kocioła (klas 3 technikum informatycznego) średnia 5,75. Osiągnięcia - udział w II etapie konkursu z języka angielskiego dla szkół ponadgimnazjalnych organizowanym przez PWSZ w Krośnie, udział w konkursie matematycznym KANGUR (najlepszy wynik w szkole)
  • Zespół Szkół nr 5 im. Ignacego Łukasiewicza w Sanoku - Jacek Paweł Jurcaba. Zajął I miejsce w VII Konkursie Matematycznym dla uczniów klas maturalnych technikum. Brał udział rejonowym etapie XIX Podkarpackiego Konkursu Matematycznego dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Brał udział w projekcie „Irlandzkie praktyki zawodowe uczniów Zespołu Szkół nr 5 w Sanoku źródłem aktywności na rynku pracy.”, w ramach którego ukończył kursy: Język angielski w praktyce zawodowej – język angielski w geodezji, Kontekst kulturowy praktyki zawodowej, Jak poruszać się po europejskim rynku pracy oraz odbył dwutygodniowy staż w Irlandii. Średnia ocen 5,0.
  • Specjalny Ośrodek-Szkolno-Wychowawczy - Patrycja Tchórz - jest uczennicą klasy trzeciej Szkoły Przysposabiającej do Pracy. Jest bardzo sumienna, obowiązkowa i chętna do pomocy innym. Wykazuje pozytywny stosunek do szkoły i obowiązków. Bierze czynny udział w działaniach Drużyny Harcerskiej Nieprzetartego Szlaku - ,,Sikorki". Aktywnie udziela się w szkolnym zespole wokalno-instrumentalnym oraz w grupie tanecznej ,,Frajda" prezentując dorobek tych zespołów na akademiach szkolnych oraz przeglądach artystycznych poza szkołą. Na co dzień przełamuje bariery nieśmiałości i niepełnosprawności wykazując się aktywnością w działaniu, postawą koleżeńską i kulturą osobistą.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE