Reklama

Nagi bezdomny w centrum miasta, walka psów i libacja na ławeczce. Straż miejska podsumowała miesiąc

Opublikowano:
Autor:

Nagi bezdomny w centrum miasta, walka psów i libacja na ławeczce. Straż miejska podsumowała miesiąc - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Sprawdź, w jakich akcjach uczestniczyli w sierpniu sanoccy strażnicy miejscy.

Troska o zieleń

Strażnicy w ramach prowadzonych działań pt. "Zieleń" 1 sierpnia na ulicy Traugutta zwracali szczególną uwagę na kierowców, którzy chcąc udać się na pobliski "Bazar", pozostawiali swoje pojazdy zaparkowane nad Sanem. W wyniku przeprowadzonych działań wylegitymowano i pouczono kilkanaście osób.

Głuchy na prośby

W klatce schodowej jednego z bloków przy ulicy Cerkiewnej 8 sierpnia przebywał nietrzeźwy mężczyzna, który pomimo próśb lokatorów nie chciał wyjść z budynku. Na widok funkcjonariuszy SM 67-letni mieszkaniec Sanoka postanowił nie naprzykrzać się mieszkańcom i po wylegitymowaniu opuścił blok.

Mandat za brudy

9 sierpnia strażnicy miejscy asystowali pracownikom Wydziału Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami podczas kontroli wybranych posesji przy ulicy Konopnickiej. Razem sprawdzali gospodarkę wodno-kanalizacyjną. Na jednej z kontrolowanych posesji stwierdzono nieprawidłowości w odprowadzaniu nieczystości płynnych. Właściciel posesji trzymał mandat karny.

Ratunek z monitoringu

Operator monitoringu miejskiego 13 sierpnia około godziny 9.05 zauważył na ulicy Grzegorza osobę leżącą na chodniku. Skierowany na miejsce patrol stwierdził, że 59-letni mężczyzna zasłabł i potrzebuje pomocy medycznej. Na miejsce wezwano pogotowie, które zabrało poszkodowanego na SOR.

Pies na luzie

Na ulicy Gałczyńskiego 18 sierpnia około godziny 17.20 wałęsający się pies zaatakował innego psa. Funkcjonariusze po przybyciu na miejsce i zapoznaniu się z okolicznościami zdarzenia ustalili właściciela biegającego luzem czworonoga. W sprawie prowadzone są czynności wyjaśniające zmierzające do skierowaniu wniosku o ukaranie do sądu.

Miłośnicy trunków

Strażnicy, patrolując ulice w centrum miasta, 21 sierpnia około godziny 21.10 zauważyli na ulicy 3-go Maja czterech mężczyzn siedzących na ławce i pijących alkohol. Ponadto grupa głośno wykrzykiwała wulgaryzmy. Za swoje zachowanie mężczyźni odpowiedzą  przed sądem.

Negliż w centrum miasta

Na ulicy Kościuszki w obrębie przystanku autobusowego 24 sierpnia o godzinie 19.05 znajdował się roznegliżowany mężczyzna, który zakłócał spokój i porządek publiczny. Po przybyciu na miejsce strażnicy ujęli pijanego i przewieźli go do PDOZ, gdzie przebywał do czasu wytrzeźwienia. O karze dla bezdomnego zadecyduje sąd.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE