Reklama

Most do remontu

Opublikowano:
Autor:

Most do remontu - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Od dawna mieszkańcy Odrzechowej wypatrują drogowców, którzy wyremontują w końcu most przy zjeździe z drogi powiatowej (ul. Jana) na drogę wojewódzką (ul. Rymanowska).

- Ten obiekt jest w złym stanie technicznym - potwierdza Wojciech Naparła, dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg w Sanoku. - Niedługo zostanie wyłączony z użytku. Jest to spowodowane również tym, że nie jest przestrzegany zakaz tonażowy, jest tam ograniczenie dla pojazdów do 3,5 t. A jeździ tam, mówiąc brzydko, wszystko.

Jak podkreśla, dokumentacja jest już przygotowana, zaś w gestii Starostwa Powiatowego  w Sanoku i rady powiatu leży kwestia, kiedy ta budowa ruszy.

Skontaktowaliśmy się w tej sprawie z Michałem Cyranem, naczelnikiem Wydziału Inwestycji i Zamówień Publicznych Starostwa Powiatowego.

- Nie mamy informacji, żeby taki remont był przewidziany - mówi. - Decyzja należy do rady powiatu, która zdecyduje, czy w przyszłym roku w budżecie będą przewidziane pieniądze na tę inwestycję. Jeżeli mamy zadanie inwestycyjne wpisane do budżetu, to je realizujemy. W tej chwili potrzebne są tylko finanse na to, by ten remont przeprowadzić.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE