Reklama

Młodzi gitarzyści w Kolbuszowej

Opublikowano:
Autor:

Młodzi gitarzyści w Kolbuszowej - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości 18 grudnia 2017 roku do Kolbuszowej przyjechało 46 solistów oraz 7 zespołów z całego regionu podkarpackiego aby wziąć udział w XII Festiwalu Młodych Gitarzystów. Od lat to święto gitary przyciąga najmłodszych adeptów sztuki muzycznej, którzy w przedświątecznej atmosferze czarują słuchaczy ciepłym dźwiękiem gitar.

Jury pod przewodnictwem prof. Ryszarda Bałauszko z Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie po wysłuchaniu wszystkich prezentacji postanowiło przyznać sanockim muzykom najwyższe nagrody.  W kategorii solistów Nagrody I stopnia otrzymali:  Maja Kot z klasy gitary Aleksandry Bodziak, Zuzanna Krok z klasy gitary Iwony Bodziak, Kacper Radwański z klasy gitary Andrzeja Siedleckiego oraz Marta Bartkowska z klasy gitary Macieja Harny. 

W kategorii zespołów Nagrodę I stopnia otrzymał duet gitarowy w składzie: Julia Sabat i Tymon Gawłowski, który pracuje pod kierunkiem Iwony Bodziak i Aleksandry Bodziak. Gratulujemy młodym wykonawcom, którzy po raz kolejny godnie reprezentowali sanocką szkołę muzyczną oraz miasto Sanok uzyskując najwyższe oceny.

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE