Reklama

Młodzi decydują i mają głos, a płaci urząd miasta

Opublikowano:
Autor:

Młodzi decydują i mają głos, a płaci urząd miasta - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Do połowy września miały wpłynąć wnioski do Młodzieżowego Budżetu Obywatelskiego w gminie Ustrzyki Dolne.

W terminie zgłoszono pięć wniosków, które mogły mieć szansę na realizację w 2019 roku. W zgłaszaniu projektów udział wzięła młodzież między 13 a 20 rokiem życia. Do wykorzystania na jedno zadanie przeznaczono 25 tysięcy złotych. Wśród zaproponowanych zadań znalazły się projekty: Kursy językowe dla młodzieży – hiszpański, francuski, włoski, angielski, Młodzieżowe maratony filmowe, AED w praktyce-bezpieczeństwo najważniejsze – wyposażenie szkół w przenośny defibrylator, Wykonanie siłowni zewnętrznej w Ropience oraz Samoobsługowe stacje napraw dla rowerów.

Pod koniec września komisja zweryfikowała pięć zadań. Tylko jedno dotyczące wyposażenia szkół w defibrylator nie uzyskało aprobaty, dlatego że zadanie dotyczyło bezpośrednio infrastruktury szkoły.

Do 26 października będzie można głosować na cztery pozostałe zadania.W głosowaniu mogą brać udział wszystkie osoby z terenu gminy Ustrzyki Dolne, które nie ukończyły 20 roku życia. Karty do głosowania można pobrać ze strony www.ustrzyki-dolne.pl lub bezpośrednio w budynku Urzędu Gminy Ustrzyki Dolne.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE