Reklama

Ministerstwo Sportu przedstawia wytyczne dotyczące wydarzeń sportowych

Opublikowano:
Autor:

Ministerstwo Sportu przedstawia wytyczne dotyczące wydarzeń sportowych - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Bardzo dobre wiadomości dla kibiców, w tym oczywiście także tak popularnego w naszym mieście hokeja na lodzie popłynęły w ostatnim czasie z Ministerstwa Sportu.

Od 21 lipca br. za sprawą rozporządzenia polskiego rządu w zajęciach lub wydarzeniach sportowych na zamkniętych obiektach, np. w halach, kibice będą mogli zająć nie więcej niż 50 % dostępnych miejsc na trybunach.

W przypadku sanockiego obiektu, mieszczącego się przy ul. Królowej Bony oznacza to ok. 1,750 fanów na hali. Obowiązywać będzie zachowanie odległości minimum półtora metra między kibicami i udostępnienie publiczności co drugiego miejsca na widowni, naprzemiennie w kolejnych rzędach na hali. Sytuacja jest dynamiczna, czekamy na dalsze wieści, które mogą jeszcze zmienić obraz wydarzeń sportowych w obiektach zamkniętych (jak choćby sanocka "Arena").

Przypomnijmy, że start sezonu 2020/2021 PHL - Polskiej Hokej Ligi nastąpi 11 września, także do tego czasu wiele jeszcze może się zmienić w wyżej przedstawionych obostrzeniach.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE