Reklama

Mieszkańcy ulicy Kwiatowej w Odrzechowej doczekali się remontu zniszczonej drogi, która pokryje się asfaltem

Opublikowano:
Autor:

Mieszkańcy ulicy Kwiatowej w Odrzechowej doczekali się remontu zniszczonej drogi, która pokryje się asfaltem - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W Odrzechowej remont drogi gminnej ruszył z kopyta. Chodzi o ulicę Kwiatową, którą jej mieszkańcy już od dawna nazywają błotną.

Zbigniew Dec, zastępca wójta zapowiedział na sesji rady gminy, 7 listopada położenie nawierzchni na drodze gminnej w Odrzechowej.

- Nie zostało to wyartykułowane na sesji, ale najnowszą wiadomością jest, że jeszcze w tym roku zrobimy ulicę asfaltową - mówił. - Jest to ulica Kwiatowa w Odrzechowej. Nie jest to droga rolnicza, tylko prowadząca do ludzkich siedzib. Pieniądze, które pozyskaliśmy w ramach dotacji ministra spraw wewnętrznych na zwalczanie klęsk żywiołowych przeznaczyliśmy na ten cel. Nie są to działania wynikające z wniosków na ostatniej sesji, tylko z naszych wcześniejszych działań. Wpisaliśmy to do budżetu tegorocznego. Wskazaliśmy priorytety w urzędzie wojewódzkim i po drodze w Jaćmierzu teraz zrobimy drogę w Odrzechowej.

Jak potwierdził nam jeden z mieszkańców wsi, remont trwał już w najlepsze w zeszłym tygodniu.  

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE