Reklama

Mieszkańcy Sanoka pojechali w odwiedziny z marihuaną

Opublikowano:
Autor:

Mieszkańcy Sanoka pojechali w odwiedziny z marihuaną - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Przed sądem odpowie dwóch młodych mieszkańców Sanoka, którzy postanowili odwiedzić swojego kolegę w Średniej Wsi. Lescy funkcjonariusze zwrócili uwagę na siedzących w zaparkowanym bmw mężczyzn. Jak się okazało 20-latkowie palili w samochodzie marihuanę.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godz. 12. Policjanci, patrolujący teren Średniej Wsi, zauważyli zaparkowane na przykościelnym parkingu bmw, w którym siedziało dwóch młodych mężczyzn. Jak się okazało, było to dwóch 20-latków z Sanoka, którzy oświadczyli, że przyjechali odwiedzić kolegę. Ponieważ w trakcie legitymowania policjanci wyczuli woń marihuany, przeszukali samochód. Funkcjonariusze znaleźli woreczek z suszem. Badanie przeprowadzone u kierującego pojazdem dało wynik pozytywny na obecność substancji zabronionych.

Za złamanie zakazu przemieszczania się bez koniecznej potrzeby zostali ukarani. Ponadto odpowiedzą za posiadanie narkotyków, a kierowca bmw dodatkowo odpowie za kierowanie pojazdem pod wpływem środków odurzających.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE