Reklama

Miasto otrzyma dofinansowanie na rozbudowę ulic

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Miasto otrzyma dofinansowanie na rozbudowę ulic  - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Miasto otrzymało 4 907 913 zł na rozbudowę ulic: Kalinowej, Dworcowej i Granicznej z rządowego funduszu Polski Ład

Łączna wartość tych projektów wynosi 5 166 225 zł. Jej realizacja pozwoli na zwiększenie bezpieczeństwa mieszkańców, a także podniesienie jakości życia i komfortu użytkowania dróg poprzez zastosowanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych oraz likwidację barier komunikacyjnych. Powstanie nowa nawierzchnia z betonu asfaltowego o szerokości 5,5 m wraz z chodnikiem jednostronnym z kostki betonowej o szerokości 2,15 m. Przebudowane zostaną zjazdy do działek położonych przy ulicach, zaś skarpy zostaną umocnione. Wybudowana zostanie kanalizacja deszczowa oraz zmodernizowane oświetlenie uliczne. Planuje się także wybudowanie kanalizacji teletechnicznej. Mieszkańcy tych ulic od kilku lat walczyli o ich remont, dlatego tym bardziej cieszy mnie, że koncepcja kompleksowej modernizacji tych dróg zyskała wsparcie zewnętrzne i pod koniec przyszłego roku użytkownicy tych ulic będą poruszać się po nowych, bezpiecznych drogach. To największe kwoty, jakie do tej pory zostały wbudowane w Dąbrówkę, która staje się wizytówką Sanoka.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy