Reklama

"Mam głowę pełną pomysłów, chcę działać!"

Opublikowano:
Autor:

"Mam głowę pełną pomysłów, chcę działać!" - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości - W Młodzieżowym Domu Kultury stawiałam pierwsze kroki - to tutaj uczyłam się tańca i gry na instrumentach. To wtedy zapragnęłam pracować w kulturze, z którą związałam swoją działalność zawodową. Stanowisko dyrektora MDK to swoiste zwieńczenie mojej "kariery" zawodowej. Mam mnóstwo energii i głowę pełną pomysłów - mówi w wywiadzie dla Korso Gazety Sanockiej Wiesława Skorek, nowa dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury.

- Nie jestem osobą z przypadku. Od 32 lat pracuję w kulturze, z czego 28 lat w Sanoku i nie ukrywam, że nominowanie mnie na dyrektora Młodzieżowego Domu Kultury jest dla mnie swoistym uwieńczeniem, ukoronowaniem tego, co do tej pory robiłam. Jakiś czas temu zaczęłam podsumowywać swoje dotychczasowe życie zawodowe i pomyślałam, że jest jeszcze sporo rzeczy, które chciałabym robić. Energia mnie rozsadza. Mam dużo siły i głowę pełną pomysłów. Chciałabym zarażać ludzi miłością do kultury. U mnie ta miłość przerodziła się w pasję, a później drogę życiową i działalność zawodową. Chcę jak najlepiej wykorzystać moje doświadczenie. Kiedy ogłoszono konkurs, pomyślałam, kiedy jak nie teraz.

Rozmowę z nową dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury w Sanoku przeczytacie w czwartkowym wydaniu Korso Gazety Sanockiej, który ukaże się 6 września.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE