Reklama

Majówka w Sanoku

Opublikowano:
Autor:

Majówka w Sanoku - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Do Sanoka zawita Kabaret Moralnego Niepokoju ze swoim najnowszym programem "Maj zaczyna się we wtorek". W kabaretowym rozkładzie jazdy jest również miejsce na największe hity artystów.

W najnowszym programie kabaretu nie ma polityki, jest za to dużo humoru i Magda Stużyńska. Artyści stawiają pytania, bo to jest istotą sztuki i odpowiadają na nie, bo głupio tak o coś spytać i milczeć. Jak zaplanować wakacje i nie zwariować? Jak rozmawiać z teściem, żeby go nie zabić? Jak być nauczycielem i przetrwać w szkole zebranie?
- Wiemy, że nie tylko my mamy takie problemy - mówią artyści. - Mają je też ludzie na Pomorzu, na Bahamach, w Nowym Jorku i w Czelabiosku. Dlatego nasz program jest na światowym poziomie. Zapraszamy więc na nasz "Maj" ludzi z całego świata - dobrze by było, gdyby rozumieli po polsku. Naszą intencją jest stworzenie na czas spektaklu wspólnoty myśli i zabawy, bo tylko razem damy radę, bo razem to nam mogą nafiukać.

Na koniec publiczność może liczyć na bisy i największe hity kabaretu.

Kabaret Moralnego Niepokoju wystąpi 7 maja o godzinie 15.00 w Sanockim Domu Kultury. Bilety można już nabyć w kasie SDK. Ceny to 60 zł - balkon i 70 zł - parter. Istnieje możliwość wcześniejszej rezerwacji biletów pod numerem telefonu 13 46 310 42.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE