Reklama

LXVIII sesja Rady Miasta. Wyniki analizy oświadczeń majątkowych radnych i pracowników Urzędu Miasta

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Patryk Oberc

LXVIII sesja Rady Miasta. Wyniki analizy oświadczeń majątkowych radnych i pracowników Urzędu Miasta - Zdjęcie główne

foto Patryk Oberc

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Na podstawie art. 20 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990r. o samorządzie gminnym przewodniczący Rady Miasta zwołuje LXVIII sesję Rady Miasta Sanoka VIII kadencji. Sesja odbędzie się dnia 25 października 2022r. o godz. 15.30 w sali herbowej.

Ogłoszono porządek obrad LXVIII  sesji:

 1. Otwarcie obrad.
 2. Powołanie sekretarza.
 3. Zapoznanie Rady z porządkiem obrad.
 4. Informacja Przewodniczącego o złożonych interpelacjach, odpowiedziach na interpelacje oraz działaniach Rady.
 5. Sprawozdanie Burmistrza Miasta o jego działalności w okresie między sesjami.
 6. Sprawozdanie Przewodniczących Komisji Stałych Rady Miasta z działalności komisji między sesjami.
 7. Rozpatrzenie wniosku Burmistrza Miasta w sprawie pokrycia części kosztów gospodarowania odpadami komunalnymi z dochodów własnych niepochodzących z pobranej opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi, z ewentualnym podjęciem uchwały w tej sprawie.
 8. Rozpatrzenie wniosku Burmistrza Miasta dot. zmiany uchwały budżetowej Miasta Sanoka na rok 2022, z ewentualnym podjęciem uchwały w tej sprawie.
 9. Rozpatrzenie wniosku Burmistrza Miasta dot. zmiany uchwały w sprawie Wieloletniej Prognozy Finansowej Miasta Sanoka na lata 2022 – 2038, z ewentualnym podjęciem uchwały w tej sprawie.
 10. Rozpatrzenie wniosku Burmistrza Miasta w sprawie określenia wysokości stawek podatku od nieruchomości, z ewentualnym podjęciem uchwały w tej sprawie.
 11. Rozpatrzenie wniosku Burmistrza Miasta w sprawie „Programu współpracy Gminy Miasta Sanoka z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami uprawnionymi do prowadzenia działalności pożytku publicznego na rok 2023”, z ewentualnym podjęciem uchwały w tej sprawie.
 12. Rozpatrzenie wniosku Burmistrza Miasta dot. zmiany uchwały w sprawie określenia zasad udzielania dotacji celowej z budżetu Gminy Miasta Sanoka dla rodzinnych ogródków działkowych, z ewentualnym podjęciem uchwały w tej sprawie.
 13. Rozpatrzenie wniosku Burmistrza Miasta w sprawie przyznania pierwszeństwa w nabyciu lokalu użytkowego jego najemcy oraz sprzedaży w drodze bezprzetargowej prawa własności nieruchomości gminnej obejmującej lokal użytkowy o łącznej pow. 62,74m2 usytuowanego w budynku mieszkalnym położonym w Sanoku przy ul. 3 Maja 2 obr. Śródmieście z którym związany jest udział w prawie własności gruntu stanowiąca działkę nr 601/1 o pow. 0.0558 ha oraz w częściach wspólnych budynku na rzecz najemcy, z ewentualnym podjęciem uchwały w tej sprawie.
 14. Rozpatrzenie wniosku Burmistrza Miasta w sprawie sprzedaży w drodze bezprzetargowej nieruchomości niezabudowanej stanowiącej własność Gminy Miasta Sanoka położonej w Sanoku oznaczonej jako działka nr 233/72 o pow. 0.0143 ha na rzecz właściciela nieruchomości przyległej oznaczonej jako działka nr 1/80, z ewentualnym podjęciem uchwały w tej sprawie.
 15. Rozpatrzenie wniosku Burmistrza Miasta w sprawie sprzedaży w drodze bezprzetargowej nieruchomości gruntowej niezabudowanej stanowiącej własność Gminy Miasta Sanoka położonej w Sanoku obr. Śródmieście oznaczonej jako działka nr 988/4 o pow. 0.0024 ha na rzecz właściciela nieruchomości przyległych oznaczonych jako działki 984/4, 984/5, 988/2, z ewentualnym podjęciem uchwały w tej sprawie.
 16. Rozpatrzenie wniosku Burmistrza Miasta w sprawie sprzedaży w drodze bezprzetargowej nieruchomości gruntowej zabudowanej oznaczonej jako działka nr 1532/1 o pow. 0.0249 ha położonej w Sanoku obr. Posada stanowiącej własność w udziale 1/2 części Gminy Miasta Sanoka na rzecz współwłaścicieli tej nieruchomości, z ewentualnym podjęciem uchwały w tej sprawie.
 17. Rozpatrzenie wniosku Burmistrza Miasta w sprawie sprzedaży w drodze bezprzetargowej nieruchomości gruntowej niezabudowanej stanowiącej własność Gminy Miasta Sanoka położonej w Sanoku obr. Posada oznaczonej w ewidencji gruntów jako działka nr 3530 o pow. 0.0144 ha na rzecz właściciela nieruchomości przyległej oznaczonej jako działka nr 1985/3, z ewentualnym podjęciem uchwały w tej sprawie.
 18. Rozpatrzenie wniosku Burmistrza Miasta w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego położonego w Sanoku w dzielnicy Posada o nazwie „PASAŻ SANOCKI”, z ewentualnym podjęciem uchwały w tej sprawie.
 19. Rozpatrzenie wniosku Burmistrza Miasta w sprawie zmiany Uchwały Nr XXXI/234/08 Rady Miasta Sanoka z dnia 27 sierpnia 2008r. w sprawie zaliczenia niektórych dróg na terenie miasta Sanoka do kategorii dróg gminnych, z ewentualnym podjęciem uchwały w tej sprawie.
 20. Rozpatrzenie wniosku Burmistrza Miasta w sprawie przyznania prawa do używania herbu miasta Sanoka przez Stowarzyszenie Street Autonomy Sekcja Sportów Walki w Sanoku, z ewentualnym podjęciem uchwały w tej sprawie.
 21. Informacja Wojewody Podkarpackiego z przeprowadzonej analizy oświadczeń majątkowych Burmistrza Miasta i Przewodniczącego Rady Miasta.
 22. Informacja Przewodniczącego Rady Miasta w sprawie przeprowadzonej analizy oświadczeń majątkowych radnych.
 23. Informacja Burmistrza Miasta z przeprowadzonej analizy oświadczeń majątkowych pracowników Urzędu Miasta i kierowników gminnych jednostek organizacyjnych.
 24. Wolne wnioski i zapytania.
 25. Zamknięcie obrad.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy