Reklama

LXIX sesja Rady Miasta. W Trepczy na terenie włączonym do Sanoka nadane zostaną nazwy ulic

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: archiwum Korso

LXIX sesja Rady Miasta. W Trepczy na terenie włączonym do Sanoka nadane zostaną nazwy ulic - Zdjęcie główne

foto archiwum Korso

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Na stronie Urzędu Miasta Sanoka pojawiło się ogłoszenie o kolejnej sesji rady miasta. Na sesji rozpatrywany będzie między innymi wniosek burmistrza w sprawie nadania nazw ulic na terenie sołectwa Trepcza – gminy Sanok włączonego do miasta Sanoka z dniem 1 stycznia 2023r.

Na podstawie art. 20 ust 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (tekst jednolity Dz. U. z 2022r. poz. 559 z późn. zm.) zwołuję LXIX sesję Rady Miasta Sanoka VIII kadencji. Sesja odbędzie się dnia 24 listopada 2022r. o godz. 9.00 w sali herbowej Urzędu Miasta z następującym porządkiem obrad:

 1. Otwarcie obrad.
 2. Powołanie sekretarza.
 3. Zapoznanie Rady z porządkiem obrad.
 4. Informacja Przewodniczącego o złożonych interpelacjach, odpowiedziach na interpelacje oraz działaniach Rady.
 5. Sprawozdanie Burmistrza Miasta o jego działalności w okresie między sesjami.
 6. Sprawozdanie Przewodniczących Komisji Stałych Rady Miasta z działalności komisji między sesjami.
 7. Rozpatrzenie wniosku Burmistrza Miasta dot. zmiany uchwały budżetowej Miasta Sanoka na rok 2022, z ewentualnym podjęciem uchwały w tej sprawie.
 8. Rozpatrzenie wniosku Burmistrza Miasta w sprawie emisji obligacji komunalnych oraz zasad ich zbywania, nabywania i wykupu, z ewentualnym podjęciem uchwały w tej sprawie
 9. Rozpatrzenie wniosku Burmistrza Miasta dot. zmiany uchwały w sprawie Wieloletniej Prognozy Finansowej Miasta Sanoka na lata 2022-2038, z ewentualnym podjęciem uchwały w tej sprawie.
 10. Rozpatrzenie wniosku Burmistrza Miasta dot. zmiany uchwały w sprawie „Programu współpracy Gminy Miasta Sanoka z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami uprawnionymi do prowadzenia działalności pożytku publicznego na rok 2023”, z ewentualnym podjęciem uchwały w tej sprawie.
 11. Rozpatrzenie wniosku Burmistrza Miasta w sprawie sprzedaży w drodze przetargu nieruchomości gruntowych stanowiących własność Gminy Miasta Sanoka położonych w Sanoku obr. Dąbrówka oznaczonych w ewidencji gruntów jako działki nr 603/3 o pow. 0.0343 ha i 603/10 o pow. 0.0156 ha, 603/4 o pow. 0.0321 ha i 603/12 o pow. 0.0090 ha, 603/5 o pow. 0.0399 ha i 603/13 o pow. 0.0028 ha, 603/7 o pow. 0.0948 ha i 603/1 o pow. 0.0415 ha dla których prowadzona jest księga wieczysta nr KS1S/00058317/6 działki nr 916/20 o pow. 0.0700 ha i 911/7 o pow. 0.0010 ha, z ewentualnym podjęciem uchwały w tej sprawie.
 12. Rozpatrzenie wniosku Burmistrza Miasta w sprawie nadania nazw ulic na terenie sołectwa Trepcza – gmina Sanok włączonego do miasta Sanoka z dniem 1 stycznia 2023r., z ewentualnym podjęciem uchwały w tej sprawie.
 13. Rozpatrzenie wniosku Burmistrza Miasta dot. zmiany uchwały w sprawie ustalenia strefy płatnego parkowania, wysokości stawek opłat i opłat dodatkowych oraz sposobu ich pobierania, z ewentualnym podjęciem uchwały w tej sprawie.
 14. Rozpatrzenie wniosku Burmistrza Miasta w sprawie wzoru deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi składanej przez właściciela nieruchomości oraz warunków i trybu składania deklaracji za pomocą środków komunikacji elektronicznej, z ewentualnym podjęciem uchwały w tej sprawie.
 15. Rozpatrzenie wniosku Burmistrza Miasta dot. zmiany uchwały w sprawie uchwalenia „Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Miasta Sanoka”, z ewentualnym podjęciem uchwały w tej sprawie.
 16. Rozpatrzenie wniosku Burmistrza Miasta dot. zmiany uchwały w sprawie szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości i zagospodarowania tych odpadów, w zamian za uiszczoną przez właścicieli nieruchomości opłatę za gospodarowanie odpadami komunalnymi, z ewentualnym podjęciem uchwały w tej sprawie.
 17. Rozpatrzenie wniosku Burmistrza Miasta dot. zmiany uchwały w sprawie wyboru metody ustalenia opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi, ustalenia stawki tej opłaty oraz zwolnienia z tej opłaty, z ewentualnym podjęciem uchwały w tej sprawie.
 18. Wolne wnioski i zapytania.
 19. Zamknięcie obrad.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy